Alexa

Erdoğan Tok'a Kışla Mahallesinde Miting

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Kışla Mahallesinde seçim mitinglerini başlattı.

Erdoğan Tok, yerel seçimler kapsamında Kışla Mahallesinde miting yaptı. Ev ziyaretinde Başkan Erdoğan Tok’a eşi Hatice Tok, kızları ve damadı Muhammed Kaya ayrıca, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, MHP İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, İlkadım Mahalle Muhtarları ve İlkadım Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri eşlik etti.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; İlkadım’da İlkadımlıların zafere hazır olduğunu belirterek, "Başkanımız Erdoğan Tok tarafından yapılan dev projeler birer birer buluşurken birçok eserde İlkadım’da yükselmeye devam ediyor. Ben bu ilginiz ve yüksek katılımınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kışla Mahallesinde meşaleler ve davul zurnalarla karşılandı. İlkadımlı vatandaşların gösterdiği teveccüh karşısında onur ve mutluluk duyduğunu belirten Tok; Böylesine kalabalık, heyecanlı ve coşku ile yapılan karşılamanın kendilerini son derece mutlu ettiğini, gurur verdiğini söyledi.

Erdoğan Tok konuşmasını şöyle sürdürdü:

Gönül belediyeciliği ile çıktığımız bu yolda bugün görüyoruz ki kardeşlik ve sevgi ortamını tahsis etmişiz. Hep birlikte büyük bir aile olduk ve Cumhur İttifakı’nın gücü ile buluşmalarımıza karşılıklı sevgi damga vuruyor. Gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz, büyüklerimiz burada her yaştan vatandaşımız var ve desteklerini gösteriyorlar. Bu da daha çok iş yapmak için bize enerji veriyor. 5 yılın her anını sizlere hizmet için çalışarak geçirdik ve sizin bu desteğinizle yine birlikte el ele dev eserleri hayata geçireceğiz. Gösterdiğiniz bu ilgiye ve verdiğiniz desteğe gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 01:25
YORUM EKLE

banner325