Alexa

Erhan Usta; Arkamdaki Tek Güç Samsunlular

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Atakum ilçesinde ortak mahalle toplantısına katıldı. Mahalle sakinleri kurban kesti.

Erhan Usta; Arkamdaki Tek Güç Samsunlular

31 Mart Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, katıldığı Atakum'da ortak mahalle toplantısında yaptığı konuşmada, birlikte yakacakları meşalenin tüm Türkiye'yi aydınlatacağını söyledi.

ERHAN USTA'YA KURBAN

Atakum ilçesine bağlı Karakovuk, Özören, Kayagüney, Erikli, Kabadüz ve Yeşiltepe mahallelerini ziyarette bulundu. 6 mahalleyi bir araya getiren ve vatandaşlarla ortak mahalle toplantısı yapan Usta mahalleli tarafından davul ve zurnayla karşılandı. Mahalle vatandaşları Usta’nın ziyaretinden ötürü kurban kesti.

TÜRKİYE AYDINLANACAK

 Mahallelerin ortak toplantısında konuşan Erhan usta, “Bir kez daha verdiğim bu kararın ne kadar doğru olduğunu bana gösterdiniz. Benim arkamda ki tek güç Samsunlu hemşehrilerimdir. Samsun'da yanacak olan meşaleyi hep birlikte yakacağız ve bu meşale inşaallah tüm Türkiye'yi aydınlatacaktır, biz yıkmaya değil yapmaya geliyoruz ,bölmeye değil birleştirmeye geliyoruz " dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 16:29
YORUM EKLE

banner325