Alexa

Erhan Usta; Ben Ayaküstü Vaat Vermeyi Sevmem

Samsun Bağımsız Milletvekili ve Samsun Büyükşehir Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Usta; Bafra esnafını ziyaret ederek sorulara cevap vererek, "ben ayak üstü vaat vermeyi sevmem" dedi.

Erhan Usta; Ben Ayaküstü Vaat Vermeyi Sevmem

Bafra esnafını ziyaret eden Erhan Usta, projelerini muhattaplarına danışıp birlikte çalışacaklarını, yaşanan tüm sorunları bildiğini, ama her zaman fikir alışverişinde bulunarak hizmet edeceğine söz verdi.

Esnaflarla 31 Mart seçimleri üzerine konuşan Erhan Usta, “Milletimizin omzunda, sırtında bir yük var. Bu yük gerçekten vatandaşlarımızı ezmeye başladı. Cenabı Allah’ın izniyle, 31 Martta sırtımızdaki yükten kurtulacağız, biz çözümler için geliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ben ayaküstü vaat vermeyi sevmem

Bafra'da Pazar ve hal esnafının sıkıntılarını dinleyip, üretim ve pazarlama alanındaki projelerini anlatan Usta,“Bafra esnafı da bizleri bağrına bastı. Tüm esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum. Ben ayaküstü vaat vermeyi sevmem, Başkan olduğumuz takdirde dernek başkanlarımızdan, esnafımıza, muhtarlarımızdan,öğrencilerimize toplumun her kesimine danıştıktan sonra birşeyler yazıp çizeceğiz, Tek başımıza yapalım,edelim değil projelerimizi muhattaplarına danışıp birlikte çalışacağız. Yaşanan tüm sorunları biliyorum, ama her zaman fikir alışverişinde bulunarak hizmet edeceğime söz veriyorum” dedi.

...

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2019, 13:17
YORUM EKLE