Alexa

Erhan Usta; Bizim İşimiz Yıkmak Değil

Samsun Milletvekili, Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta Canik ilçesinde esnaf ve vatandaşlarıyla bir araya geldi.

Erhan Usta; Bizim İşimiz Yıkmak Değil

Beçim çalışmaları kapsamında Canik ilçesinde esnaf ve vatandaşlarla kucaklaşan Erhan Usta, İlk olarak Belediye Evleri mahallesini ziyaret eden Usta, esnaf gezisini sanayide yaptığı coşkulu mitingle sonlandırdı.

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Sanayi esnafını yanıltmaya yönelik söylemlerde bulunan adaylara seslendi. Usta;"Sizin arkadaşınız sanayiyi yıkmak istediğinde siz bakan değilmiydiniz? Siz milletvekili değilmiydiniz? Ben sanayi yıkılmasın diye tek başıma mücadele ederken benim yanımda kimse yoktu. Benden başka kimse sanayi esnafına sahip çıkmadı. Şimdi çıkmışlar sanayiye şunu yapacağız, sanayiye bunu yapacağız." dedi.

Zamanında bakanken neden yapmadınız?

Milletvekili iken neden Gülsan için çabalayan Erhan Usta'ya destek olmadınız? O zaman yapmayan şimdi yapacakmış. Sizin işiniz yıkmak, yapmak benim işim. Samsun ismini ağzınıza almamışsınız milletvekilliğiniz döneminde, Canik ismini, Gülsan Sanayi Sitesi'nin ismini bir kere ağzınıza almamışsınız. Şimdi vaatleri sıralıyorsunuz. Geçmişte ne yapıtınız da şimdi ne yapacaksınız." dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 13:06
YORUM EKLE