"Erhan Usta bu seçimi şimdiden kazandı"

Samsun Milletvekili, Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "23 Mart günü saat 16:00'da hemşehrilerimizi de Büyük Samsun Mitingimize bekliyorum. "

Yerel Seçim Haberleri 16.03.2019, 17:58 16.03.2019, 18:20
"Erhan Usta bu seçimi şimdiden kazandı"

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta seçim çalışmaları kapsamında Büyükoyumca Mahallesi'nde seçim çalışmalarına devam etti,

Hayatı boyunca duruşundan hiçbir zaman taviz vermediğinin ifade eden Erhan Usta, Bu zamana kadar duruşundan asla tavuz vermediğini, en ufak bir taviz verdiği taktirde, bürokraside çok daha iyi yerlere gelebileceğini bu kararlı duruşunu siyasette de gösterdiğini ve bu nedenle hiçbir siyasi partiden aday olmadığını.Siyasette bedeller ödediğini ama duruşumu bundan sonra da asla bozmayacağıhı ifade etti.

Seçimi Kazanan Adam Adaylıktan Çekilir mi?

Büyükoyumca Mahallesi'nde hemşehrilerine seslenen Erhan Usta, Adaylıktan çekilmeyeceğini bu işide başaracağını belirterek,  "Bu zamana kadar bu yarış centilmenlik içinde geçsin dedim. Her gittiğimiz yerde adaylar değil, Samsun için projeler yarışsın diye gırtlak patlattım. Biz kimseyi karalamadık. Ama diğer adaylar hergün bir karalama kampanyası yürütüyor. Her gittikleri yerde ortaya bir fitne atıyorlar. Neymiş Erhan Usta adaylıktan çekilecekmiş. Seçmenin Erhan Usta'ya güvenmemesi gerekiyormuş. Seçmen bu zamana kadar size güvendi de ne oldu? Beni tanıyan bilir. Benim hemşehrilerim beni bilir. Bu zamana kadar başaramayacağım hiç bir işin altına girmedim. Biz bu işin altına girdik. Bırakın adaylıktan çekilmeyi biz bu seçimi alıp, bu işi de başaracağız. Bu fitneciler duysun, Erhan Usta adaylıktan çekilmiyor. Bu fitneciler gene duysun, Erhan Usta bu seçimi şimdiden kazandı. Kazandığımız için durmuyor bu fitnecilerin çenesi. 23 Mart günü saat 16:00'da buradaki hemşehrilerimizi de Büyük Samsun Mitingimize bekliyorum. Orada hep beraber göstereceğiz bu seçimi aldığımızı." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)