Alexa

Erhan Usta; Dolmuş Hatlarındaki Sıkıntıları Çözeceğiz

31 Mart 2019 Mahalli İdare seçimleri kapsamında seçim çalışmalarını devam ettiren Bağımsız Samsun Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Centilmence bir seçim olmasını temenni ettiğini söyledi.

Erhan Usta; Dolmuş Hatlarındaki Sıkıntıları Çözeceğiz

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Minibüsçüler Kooperatifi, Atakum dolmuş hattı, 2., 3., 4. dolmuş hatlarını ve Cezaevi minibüs durağını ziyaret ederek, hat sahiplerinin sorunlarını dirleyerek, başkan olduğu taktirde problemleri çözebileceklerini ve tüm sorunları ortadan kaldıracaklarını söyledi.

Şoför esnafın sıkıntılarını ve taleplerini dinledikten sonra, problemleri karşılıklı diyaloglarla çözeceklerini belirten Erhan Usta, "Biz çözüm için geliyoruz; ötekileştiren, ayrıştıran ve kutuplaştıran bir belediyecilik anlayışı içinde olmayacağız. Esnafın, vatandaşın sıkıntısı ne ise onu masaya yatırıp, karşılıklı anlayış ve olur çerçevesinde çözüme kavuşturacağız. Kimsenin mağdur olmaması için elimizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşacağız" şeklinde konuştu.

Öteden beri minibüs hatlarıyla ilgili sıkıntıların var olduğunu dile getiren Usta, başkan oldukları taktirde esnafın bu ve benzeri sıkıntılarının çok kolay yoldan çözülebileceğinin altını çizdi.

Daha önceden belirtteği şekilde aday ziyaretlerini de devam ettiren Usta, Demokrat Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeki Sayar'ı ziyaret ederek, Centilmence bir seçim olmasını temenni söyledi. Usta, "Yerel seçimleri genel seçim havasına sokmayalım, projelerin ve fikirlerin yarışacağı bir centilmence bir seçim olsun" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 14:15
YORUM EKLE

banner325