Alexa

Erhan Usta Önemli Açıklamalarda Bulundu

Samsun Bağımsız Milletvekili ve Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Usta canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Erhan Usta, Oy pusulasını anlatarak, kendilerine haksızlık yapıldığını ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini elindeki örnek oy pusulasıyla anlattı.

banner327

Bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta kadından alhaberin konuğu oldu. Dilek Öztürk ile yaptığı söyleşide 31 Mart seçimleriyle ilgili önemli konuları anlattı.

Seçim çalışmalarıyla ilgili de bilgi veren Erhan Usta, oy pusulası ve sıralamasını değerlendirdi. Kendisine haksızlık yapıldığını belirten Erhan Usta; pusulanın en sonunda yer aldığını vatandaşın Erhan Usta isminin üzerindeki daireye mührünü vurmasını gerektiğini söyledi.

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebeti ile Samsun Bayan Gazetecilerinden Kadından Al Haberi Genel Yayın Yönetmeni Dilek Öztürk ve İmtiyaz Sahibi Elif Taşan 'ı  ziyaret etti. 

Partisinden ihraç edilmesine rağmen  bütün siyasi partilerden kendisine Belediye başkanı olması yönünde teklifler geldiğini belirten Erhan Usta; bu tekliflerin hiç birisini kendi siyasi duruşuyla bağdaştıramadığı için kabul etmediğini, aslında tüm Türkiye’nin özlediği bir siyasi duruş olduğunu söyledi.

 Biz sırtımızı millete dayadık,

Erhan USta; yüzümüzü millete döndük. Çok net bir şekilde ifade ediyorum, bizim arkamızda hiç kimse yok, milletten başka kimse yok. Bir sermaye kesimi, cemaat, cemiyet hiç kimse arkamızda yok. Biz arkamıza milleti aldık. Bizim hareketimiz artık gönüllüler hareketine dönüştü. Bu şekilde yolumuzda ilerliyoruz. Biz seçim kazanmak için çıktık. Birilerinin oyunu bölmek, birilerine avantaj birilerine dezavantaj sağlamak için çıkmadık. Zaten bunu da herkes görmektedir. İster sosyal medya anketlerinde, ister saha çalışmalarından elde edilen anketlerde isterse Google üzerinden yapılan anketlerde durumumuzun çok şükür iyi olduğu, milletimizin teveccüh gösterdiğini görüyoruz." dedi.

 Samsun’un oyu saltık olmadığını samsun’un oyu kendisinin iradesi olduğunu, Samsun bu iradesine sahip çıkacağını belirterek, "Bizim milletimize en büyük vaadimiz adaletli bir yönetim sergileyeceğiz."  dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 17:19
YORUM EKLE