Erhan Usta; Samsun bunu diyecek

Bağımsız Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, "Bizim seçilmemiz durumunda sadece Samsun'a belediye başkanı seçmiş olmayacaksınız, Türkiye genelinde de siyasetçilere bir ders vermiş olacağız." dedi.

Yerel Seçim Haberleri 22.03.2019, 13:34 22.03.2019, 14:33
Erhan Usta; Samsun bunu diyecek

31 Mart 2019 yerel seçimleri kapsamında çalışmalarını sürdüren Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta;Türkiye genelinde siyasetçilere ders vereceklerini söyledi.

Samsun bunu diyebilir

Vatandaşın istediği insanların seçimi kazanacağını belirten Erhan Usta, ''Samsun herşeyi hakediyor. Samsun ilklerin şehri. Samsun, kurtuluş mücadelesinin başlatıldığı bir kent. İmkansızlıklar içerisinde yüz yıl öncesinde yeni bir mücadeleyi başlatan Samsun, inşallah buradan demokrasi mücadelesi başlatabilir. Bizim seçilmemiz durumunda sadece Samsun'a belediye başkanı seçmiş olmayacaksınız, aynı zamanda Türkiye genelinde de siyasetçilere bir ders vermiş olacağız. Kardeşim benim önüme bana dayatarak bir aday seçtiremezsin, bana dayatırsan, ben kendi içimden bir tanesini çıkartırım ve onu belediye başkanı olarak seçerim diyecek. Samsun bunu diyecek. Samsun bunu diyebilir. Geçmişte bu tür şeyleri Samsun demiş. Bu denildiği zaman artık siyasetçiler kendine çeki düzen verecek. Vatandaşın istediği insanlar seçilecek. O zaman hizmet artacak, yolsuzluk azalacak'' dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
açık