Alexa

Ersen Bacık; Anadolu Mahallesi'nin Bütün Sıkıntılarını Gidereceğiz

Samsun İlkadım İlçesi Anadolu Mahallesi Ersen Bacık muhtar adaylığını ilan etti. Bacık; Anadolu Mahallesi'nin bütün sıkıntılarını gidereceklerini söyledi.

Ersen Bacık; Anadolu Mahallesi'nin Bütün Sıkıntılarını Gidereceğiz

Ersen Bacık Anadolu Mahallesindeki seçim bürosunda muhtar adaylığını açıklayarak, “Anadolu mahallesi için elimizden geleni yapacağız, sürekli çalışacağız ve mahallemize hizmet edeceğiz” dedi.

SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Anadolu mahallesinin sorunlarını bildiğini dile getiren Ersen Bacık, “Doğalgaz için yeni çalışmalar yapacağım ve belediye meclisine sunacağım, böylece mahallemize doğalgazı getirmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullanarak, “12 kişilik heyet ile mahallemizdeki sorunları birlikte tartışacağız, konuşacağız, istişare ettikten sonra çözüm için yollar arayacağız, mahallemiz için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Anadolu Mahallesi Muhtar Adayı Ersen Bacık, açıklamasını şöyle sürdürdü:

FAYDALI BİR MUHTAR OLACAĞIM

“Mahallemiz için kuracağımız 12 kişilik ekip ile birçok çalışma yürüteceğiz. Gençler de bizlere destek olacak. Mahallemizi böylece Samsun’un en güzel mahallelerinden biri haline getirmek istiyoruz. Bunun için Doğalgaz ve Lise projesinin devam etmesini istiyoruz”

Anadolu Mahallesi için çalışacağını da sözlerini ekleyen Ersen Bacık, “onlar için çalışacağım, faydalı bir muhtar adayı olacağım, diğer adaylara başarılar dilerim, hayırlı uğurlu olsun” diyerek bütün Anadolu mahallesi sakinlerinden kendisini desteklemelerini istedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 15:32
YORUM EKLE