Fuat Köktaş Havza'da Konuştu: Mezara Kadar Bu Yoldayız

31 Mart yerel seçimleri çalışmaları kapsamında Havza’da Cumhur İttifakı Adayı Sebahattin Özdemir’e destek veren Fuat Köktaş, "AK Parti ve MHP olarak el ele, gönül gönüle, pazara kadar değil mezara kadar bu yoldayız.” dedi.

Yerel Seçim Haberleri 14.03.2019, 09:29 14.03.2019, 09:52
Fuat Köktaş Havza'da Konuştu: Mezara Kadar Bu Yoldayız

Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir’e destek verdi. Havza’da Ak Parti Seçim Koordinasyon Merkezini ziyaret ederek burada partililer ile bir araya gelen Köktaş, "PKK’ya vuruyorsun ses CHP’de, FETÖ’ye vuruyorsun ses İYİ Partiden geliyor." dedi.

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, 31 Mart tarihine kadar Havza’da kapısı çalınmadık ev bırakmadan çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

Cumhur İttifakı Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, burada yaptığı konuşmada,  15 yılda Havzanın önemli hizmetle aldığını ve bu hizmetlerin devamı için aday olduğunu belirtti. Özdemir;  “Bu seçimler hizmetlere devam etmemiz için önemli bir fırsat. Amacımız yapılanların üzerine daha fazlasını koymak ve halkımıza hizmet etmek.” dedi.

Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Bizler ülkemizin bekası için MHP ile ittifak ettik. Birileri ise dışarıda dizayn edilen ve içeride yan yana gelen kişiler tarafından kurulan bir ittifak var. PKK’ya vuruyorsun ses CHP’de, FETÖ’ye vuruyorsun ses İYİ Partiden geliyor. Onun için 31 Mart istiklal ve istikbal meselesidir. Bunun böyle bilinmesini istiyoruz. Allah’ın izniyle bayrağımız göklerde dalgalandıkça, ezanlarımız minarelerden okundukça, bu vatanın birliği, dirliği devam ettikçe Allah'ın da izniyle de Cumhur İttifakı da ilelebet sürecek. AK Parti ve MHP olarak el ele, gönül gönüle, pazara kadar değil mezara kadar bu yoldayız.” ifadelerini kullandı.

Dernek Başkanı Ahmet Çavdar’ın konuşmasının ardından konuşan Cumhur İttifakı Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, 2002 yılından bu yana siyasetin içinde bir olarak tüm mahallelerin sorunlarını bildiğini ve göreve geldiğinde sorunların önceliğine göre hizmetlere başlayacaklarını belirtti.

Burada bir konuşma yapan Köktaş ülkenin geleceği ile MHP ile bir bütün olduklarını belirterek; “İnşallah ülkemizi daha güzel günlere hep birlikte taşıyacağız. Bizde ben yok biz var. Muhtarlarımız bizler için önemli. Aday olan muhtarlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

31 Mart yerel seçimler kapsamında Köktaş ve beraberindeki heyet, Havza Ticaret ve Sanayi Odasına geçerek burada Oda Başkanı Erkan Acar ve oda yöneticileri ile bir araya geldiler.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, Havza Organize Sanayi Bölgesi çalışmaları hakkında bilgiler vererek; “31 Mart yerel seçimleri inşallah sonuçları itibarı ilçemize, ilimize ve ülkemize hayırlar getirir.” dedi.

Önceliklerinin ekonomik kalkınma olduğunu belirten Köktaş, “Havza’da istihdam sorunu var. Bunun çözümü de Havza Organize Sanayi Bölgesinde yapılacak yatırımlar. Bizler yatırımcı bulmak adına elimizden geleni yapacağız.” Dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)