Hasan Togar; Aynı hedefe omuz omuza yürüyoruz

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ziyaretinde bulundu. Togar, projeleri anlatan kitapçıkların yanı sıra vatandaşlara beraberindeki heyetle birlikte gül dağıttı.

Yerel Seçim Haberleri 27.02.2019, 21:05
Hasan Togar; Aynı hedefe omuz omuza yürüyoruz

“Tekkeköy’de bayrak, vatan, millet söz konusu olduğunda akan sular sadece durur. Bundan beş yıl önce bu duygularla hep birlikte çıktığımı bu yol, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’yla birlikte daha güçlenerek yoluna devam edecektir. Bizim dünümüz de Tekkeköy’dü, bu günümüz de, yarınımız da Tekkeköy’dür”

CUMHUR İTTİFAKI NEDEN KURULDU?

Dolu Dolu beş yılı geride bıraktıklarını söyleyen Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Sizler için, güçlü Tekkeköy için ve belki de hepsinden önemlisi güçlü yarınlarımız önemli projeleri ve hizmetleri hayata geçirdik. 31 Yerel Yönetim seçimlerinde, Tekkeköy Halkıyla birlikte oluşturduğumuz bu yol haritası Allah’ın izni sizlerin de teveccühüyle hiçbir sekteye uğramadan devam edecektir. Cumhur İttifakı işte bu duygu ve düşüncelerle önce gönüllerde kurulmuştur. Aynı hedefe omuz omuza yürüyoruz. Vatandaşımızı ülkemiz söz konusu olduğunda, beka söz konusu olduğunda kimsenin kandırmaya gücü yetmedi, yetmeyecektir” dedi.

DAHA GÜÇLENEREK YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

Tekkeköylünün büyük bir heyecan ve coşkuyla sandık zamanını beklediklerini bu zamana kadar yapılan çalışmaları katlayarak yeni projeleriyle devam edeceklerini belirten; Hasan Togar, “Tekkeköy’de bayrak, vatan, millet söz konusu olduğunda akan sular sadece durur. Bundan beş yıl önce bu duygularla hep birlikte çıktığımı bu yol, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı’yla birlikte daha güçlenerek yoluna devam edecektir. Bizim dünümüz de Tekkeköy’dü, bu günümüz de, yarınımız da Tekkeköy’dür” dedi.

Esnaf ziyaretleri esnasında Başkan Togar’a AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Kadın Kolları Başkanı Aysel Damat, Gençlik Kolları Başkanı Sefa Anıl, meclis üyeleri ve meclis üyesi adayları da eşlik etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)