Alexa

Hasan Togar, "Biz proje konuşur, proje üretir ve hayata geçiririz"

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, "Biz proje konuşur, proje üretir ve hayata geçiririz" dedi.

Hasan Togar, "Biz proje konuşur, proje üretir ve hayata geçiririz"

31 Mart Yerel Yönetim Seçimlerine yönelik olarak seçim kampanyasına devam eden AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy'de AK Belediyecilik adına çok önemli işler yapıldığına dikkat çekerek bu durumun herkes için bir gurur kaynağı olduğunu söyledi.

Belediyelerin makam için değil kendilerine sorumluluk veren halka karşı hizmet üretmek için var olduğunun altını önemle çizdiği ev toplantılarında konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, “Tekkeköy kimsenin şahsi çıkarları üzerinden hesap yapacağı bir yer değildir. Son beş yılda birlikte neler yaptığımızı siz çok iyi biliyorsunuz. Hayata geçen proje ve hizmetler ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ilçemize kazandırdığı dev yatırımlarla geleceğe doğru büyük adımlar attık. Şimdi bu dev adımları ve hizmetleri her alanda şehrin en önemli ilçesi konumuna getirmek için el birliğiyle devam edeceğiz. Biz proje konuşur, proje üretir ve hayata geçiririz” dedi.

AK Parti’nin “Hız Kesmeden Devam” sloganının en çok da Tekkeköy İlçesi’ne yakıştığını düşündüklerini söyleyen Hasan Togar, “Şehrimizde AK Belediyecilik adına çok önemli işler yapıldı, yapılmaya da devam ediyor. Bu durum hepimiz için gurur kaynağıdır. Ancak bu slogan kullanılmaya başladığı andan itibaren bir çok kişi beni arayarak, “ bu söylem en çok da Tekkeköy’e yakıştı” dediler. Bu düşünce ilçem adına, birlikte yürümekten, yaşamaktan gurur duyduğum sizler adına gurur vericiydi. Bu başarı sizin eserinizdir. Bu gurur sizindir” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 21:54
YORUM EKLE