Hasan Togar; Geleceğin Tekkeköy'ü Sizlerin Eseri Olacak!

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Türkiye’nin büyük bir ülke olduğunu, daha da büyümesini engellemek için ise içeriden ve dışarıdan ciddi oyunların oynandığını belirtti.

Yerel Seçim Haberleri 26.02.2019, 21:50 26.02.2019, 22:03
Hasan Togar; Geleceğin Tekkeköy'ü Sizlerin Eseri Olacak!

31 Mart Seçimlerine yönelik çalışmalarına devam eden Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, asıl olanın gönüllerde bir olmak olduğunu söyleyerek, yaklaşan yerel seçimlerin beka meselesi olduğunun altını çizdi. 

BEKA MESELESİ

Türkiye’nin büyük bir ülke olduğunu, daha da büyümesini engellemek için ise içerden ve dışardan ciddi oyunların oynandığını belirten Togar, “ Tekkeköy Halkı dostunu da düşmanını da, haini de kahramanı da gölgesinden bile tanır. Kiminle yol yürünür, kiminle sofrasında aş paylaşılır iyi bilir. İşte bu yüzdendir ki, önümüzdeki seçimlerin bir beka meselesi olduğunu herkesten çok daha iyi anlar ve bunu herkese gösterir. Tekkeköy Belediyesi geçtiğimiz beş yıl içerisinde kendi öncelikleri için değil, vatandaşlarının önceliği için çalışmıştır. Projelerimiz ve hayata geçirdiğimiz hizmetleri birileri inatla görmese sizler görüyor ve yaşıyorsunuz” dedi.

HASAN TOGAR: GELECEĞİN TEKKEKÖY'Ü SİZLERİN ESERİ OLACAK

Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, hayatın hızla akıp gittiğini ve geçen zamanı geri getirmek gibi bir şanslarının olmadığı söledi. 

Her şeyin bir telafisi olduğunu geçip giden zamanın ise bir telafisi bulunmadığını dile getiren Togar şöyle konuştu:

"Bazılarının olsa bile Tekkeköy halkının buna tahammülü olmaz. Mesele Vatan, Mesele Bayrak, Mesele Millet olduğunda, hele ki etrafımızı saran ihanet çemberi böylesine saldırırken herkes 31 Martta bu ilçe yeniden bir tarih yazdığı dostta düşman da görecek. Gün şahısların ve makamların konuşulacağı gün değildir. Gün ekmeğimizle, aşımızla oynayanlara hak ettikleri tek dilde cevap verme günüdür.”  

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)