Alexa

Hasan Togar, Gelecek Nesiller İçin Ter Döküyoruz

Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışmaya, emek harcamaya, ter dökmeye devam ettiklerini söyledi.

Hasan Togar, Gelecek Nesiller İçin Ter Döküyoruz

“Bizler hiçbir zaman seçimleri düşünerek hareket etmedik. Önceliğimiz hep hizmet etmek ve ilçemizin çehresini değiştirerek gelecek nesillere emaneti en güzel şekilde teslim etmekten geçti." ifadelerini kullanan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, vatandaşların karşısına gönül rahatlığı ile göğüslerini gere gere çıktıklarını söyledi.

Seçimler Engel Değil

Seçim yokmuş gibi çalışmaların aralıksız devam ettiğini dile getiren Togar, “Bizler hep yarınları düşünerek programlamalarımızı yaptık. Seçime sayılı günler kalmasına rağmen çalışmalarımız, projelerimiz aralıksız devam ediyor. Bizi için hizmet birinci öncülüğümüzdür” dedi.

SÖZÜMÜZÜ YERİNE GETİRİYORUZ

Verilen sözlerin bir bir yerine getirildiğine vurgu yapan Hasan Togar, “Söz verdiğimiz gibi hava şartlarının iyi seyretmesiyle birlikte zemin sıkılaştırması ve genişletmesi tamamlanan Gökçedere, Çayırçökek, Yeşildere, Zafer, Karatuzla, Kargılı, Akbaşlar, Bakacak gibi daha birçok mahallemizi bir birine bağlayan gurup yolumuzdaki beton çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Bu yolumuz çok önemli bir bağlantı yolumuz. Vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz bu sözü de yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz” ifadelerini kullandık.

YORUM EKLE

banner325