Hasan Togar, Personelle Yemekte Bir Araya Geldi

Tekkeköy Belediyesi personel birlik beraberlik yemeğinde konuşan Hasan Togar, “Bizler yıllardır Tekkeköy’de başarılamayan, aşılamayan, yıkılamayan tabuları yıkmayı başardık. " dedi.

Yerel Seçim Haberleri 12.02.2019, 22:30 12.02.2019, 22:58
Hasan Togar, Personelle Yemekte Bir Araya Geldi

Tekkeköy Belediyesi ailesi olarak ilçe halkının her zaman yanında olmayı başardıklarına değinen Togar, yıllardır Tekkeköy’de başarılamayan, aşılamayan, yıkılamayan tabuları yıkmayı başardıklarını, özellikle sosyal belediyecilik alanındaki örnek çalışmalarla gönüllere dokunduklarını söyledi.

Belediye personel yemeğine, Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Tekkeköy AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar katıldı.

Hasan Togar, İlçemizi Bugünlere Birlikte Taşıdık

Togar, burada yaptığı konuşmada, “İlçemize hizmet için gece gündüz çalışan, proje üreten, emek harcayan Tekkeköy Belediyesi ailesinin fertleri olarak bu akşam güzel bir birliktelik sergiledik. Gönlünde hizmet sevdası olan, üretmek, hizmet etmek için varlığını ortaya koyan mesai arkadaşlarıma ve ailelerine fedakarlıklarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu akşamki birlik beraberlik gecemize katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir, İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar ve teşkilatımıza bizlerle bu güzel birlikteliği paylaştıkları için ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Hasan Togar: Sosyal Belediyecilikte Farkımızı Gösterdik

Tekkeköy Belediyesi ailesi olarak ilçe halkının her zaman yanında olmayı başardıklarını söyleyen Togar, “Bizler yıllardır Tekkeköy’de başarılamayan, aşılamayan, yıkılamayan tabuları yıkmayı başardık. Özellikle sosyal belediyecilik alanındaki örnek çalışmalarımızla gönüllere dokunduk. Bunda en büyük pay sahibi bugün bu salonu dolduran siz mesai arkadaşlarımsınız. Tabi daha yapacak çok işimiz var. Halkımızdan aldığımız güç ve enerjiyle el birliğiyle, omuz omuza Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan düstur edindiğimiz belediyecilik anlayışıyla ilçemizi daha güzel günlere taşıyacağız” dedi.

Tekkeköy’ün Beş Yıl Önceki Durumu İle Şimdiki Durumunu Bir Mukayese edilmesini isteyen  Cumhur İttifakı Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, burada yaptığı konuşmada şöyle dedi:

MUSTAFA DEMİR: BUNLARI SAMSUN'A KAZANDIRDIK

“Tekkeköy’ün gelişimini en iyi bilen benim. Şöyle bir düşünün beş yıl öncesine geri dönün. Beş yıllık yapılanları geri alın o zaman farkı görürsünüz. Bugün Tekkeköy’deki Uluslararası fuar alanı, Yaşar Doğu Kapalı Spor Salonu ve yeni Samsunspor Stadyumunun alanını bizim bakanlığımız döneminde planladık ve Samsun’umuza kazandırdık. Tekkeköy ile ilgili daha çok projelerimiz var. Önümüzdeki süreçte hepsini adım adım hayata geçireceğiz” 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442