Hasan Togar; Yaptığımız Hizmetin 5 Katını Daha Yapacağız

Hasan Togar, Beş yılda yapmış oldukları projelerin, çalışmaların, hizmetlerin beş katını da önümüzdeki dönemde yapacaklarını belirtti.

Yerel Seçim Haberleri 22.02.2019, 18:42
Hasan Togar; Yaptığımız Hizmetin 5 Katını Daha Yapacağız

Tekkeköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tekkeköy Belediye Başkan Adayı Hasan Togar, Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan coşkulu kalabalığa hitap etti.

Çalışmalarımız devam edecek

Kutlukent'te özellikle Şabahoğlu Mahallemizde beş yıl içinde önemli çalışmalar yaptıklarını asfalt, kilitli taş parke, beton ve diğer yol malzemeleri ile Kutlukent bölgemizde önemli yol çalışmaları ile aydınlatma, alt yapı, doğalgaz, peyzaj ve çevre düzenlemesi çalışmaları yürüttüklerini belirten Hasar Togar, "Bölgenin tek iki katlı spor kompleksini tamamladık ve önümüzdeki günlerde hizmete açmaya hazırlanıyoruz. Yine Hayneana Hanımlar Konağımızı tamamlayarak hizmete açtık. Ayrıca misafirlerimizi ağırlayıp ailemizle hoş vakit geçirebileceğimiz Saklı Bahçe adında nezih bir sosyal tesisi de buraya kazandırdık. Yeni projelerimizde hazır. İnşallah önümüzdeki süreçte hızımıza hız katarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 Ustalık Dönemi

Togar konuşmasına şu şekilde devam etti “Bizler artık belediyecilik konusunda uzman olduk. Önümüzdeki beş yıl bu beş yıl içinde yapmış olduğumuzun beş katı hizmet yapacağımıza buradan bir kez daha söz veriyorum. Bu güzel coşkulu kalabalık ile bu vesile ile Şabanoğlu Mahallemizdeki Seçim Koordinasyon Merkezimizin de açılışını yapmış olduk. Hiçbir kuvvetin önümüze engel teşkil edemeyeceğini bu soğuğa ve yağışa rağmen gösteren herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442