Hayati Tekin; Samsun’un 100 yıllık Geleceğini İnşa Edeceğiz

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci ve İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin Atakum'un Sarayköy Mahallesinde mahalle sakinleri tarafından coşkuyla karşılandı.

Yerel Seçim Haberleri 18.02.2019, 20:39
Hayati Tekin; Samsun’un 100 yıllık Geleceğini İnşa Edeceğiz

31 Mart yerel seçimleri kapsamında Millet İttifaki İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Hayati Tekin ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, Atakum'un Sarayköy Mahallesine ziyaret etti.

ARKAMIZDA HALKIN GÜCÜ VAR

CHP Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci ve İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, mahalle sakinleri tarafından karşılandı. Deveci, karşılama yaptıkları için mahalle sakinlerine teşekkür ederek, "Yaptığınız karşılama kendimi sizlerin gözlerinde ne kadar değerli olduğumu hissettirdi. Sizler yanımızda olduğunuz sürece, bize böyle inandığınız sürece; bizler de görevi aldığımız günden son günümüze kadar bu inançla sizlere hizmet edeceğiz. Arkamızda halkın gücü var. Bu her şeyin üstünde bir güç. Bizlere ve projelerimize inanın. Kimseyi ayırmadan, kimseyi göz ardı etmeden çalışacağız. Sizlere söz veriyorum ben Belediye Başkanı olduğumda hepimiz kazanacağız. " dedi.

SİZİ MAHÇUP ETMEM

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Hayati Tekin ise yaptığı konuşmada; "Bu yolda hep beraber yürüyeceğiz. Ben de köy çocuğuyum. Köy halkının sorunlarını çok iyi biliyorum. Sizlerin en büyük sorunu yol, altyapı, kanalizasyon ve anayol. 31 Mart’tan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı olarak en kısa sürede bu sorunları çözeceğim. Çevrenizde ki her yurttaşımıza siz de Hayati Tekin olun ve söz verin. Sizi mahcup etmem. Bugüne kadar verdiğim her sözü yerine getirdim” dedi.

Samsun’un 100 yıllık geleceğini inşa etmenin peşindeyiz

Millet İttifakı Adayı Tekin, Belediye başkanlığı için yeterli deneyimlere sahip olduğunu belirterek, Belediye başkanı olarak bölge için ne tür projeler hayata geçirileceğini çok iyi bildiğini, günü kurtarmanın değil, Samsun’un 100 yıllık geleceğini inşa etmenin peşinde olduğunu söyledi.

Tekin; "Büyükşehir Belediyesi’nin mezbahanesi bile yok. Bunu kuracağım. Et entegre tesisleri kuracağım. Bu projeleri hayata geçirmek için sadece 31 Mart seçimlerini bekliyorum” dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)