Alexa


İttifak Adayı Zihni Şahin: Herkesin Başkanı Olacağım!

Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, İncesu ve Yalı mahallelerinde halkla buluşarak, "Kimseye ayrım yapılmayacak. Hizmetlerimizden herkes yararlanacak. Ben herkesin başkanı olacağım" dedi.

Yerel Seçim Haberleri 18.02.2019, 13:57 18.02.2019, 14:14
İttifak Adayı Zihni Şahin: Herkesin Başkanı Olacağım!

İncesu ve Yalı mahallerinde düzenlenen 'Halk Buluşmaları'nda adeta gövde gösterisi yapan Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Eğer başkan seçilirsem Atakum'da herkes hizmetlerimizden faydalanacak. Kimseye ayrım yapılmayacak" dedi.

Başkan Zihni Şahin, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ve her 2 partinin ilçe yöneticileriyle birlikte yerel seçim çalışmaları kapsamında İncesu ve Yalı mahallelerindeki 'Halk Buluşması'na katıldı.

31 Mart Yerel Seçimleri'nde Atakum Belediye Başkanlığı için destek iisteyen Zihni Şahin; "Cumhur İttifakı'nın mührünü Atakum'a vurmak için canla başla çalışıyoruz. Bizleri bu sıcak ortamda ağırlayan mahallemizin güzide sakinlerine canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi.

ORTAK AKILLA HAREKET EDECEĞİZ

Atakum sadece Samsun'un değil Karadeniz'in en çok gelişen ve Cenab-ı Allah'ın bahşettiği önemli güzelliklere sahip bir ilçe olduğunu vurgulayan Şahin, "Bu kadar güzel bir sahili olan kaç tane ilçe var? Aynı zamanda yeşil ve mavinin buluştuğu her türlü güzelliklere sahip bir ilçe Atakum. Bu kadar güzel bir ilçeye hizmet etmek bize nasip olursa biz de dünyanın en bahtiyar insanı oluruz. Her şeyden önce ortak akılla hareket edeceğiz. Bir mahalleye hizmet yapılacaksa sizlerle konuşarak, sizlerin beklentileri doğrultusunda hareket edeceğiz." dedi.

ATAKUM İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ

Atakum olarak, "büyük bir aileyiz" anlayışıyla, hareket edeceklerini ifade eden Zihni Şahin, "İlçemizde altyapı, yol, kaldırım her türlü ne sıkıntı ve eksik varsa bunlaru tabi ki gidereceğiz. Bunun yanında Atakum'un kalkınması, gelişmesi, belli bir noktaya gelmesi adına bir çok düşüncelerimiz, projelerimiz var. Mahallelerimizden belirli talepler var. Köy konağı isteniyor örneğin, yollar, altyapı ile ilgili sıkıntılar dile getiriliyor. Bunlar yapılmayacak işler değil. İnşallah bu hizmetleri yapmak bize nasip olur." ifadelerini kullanarak konuşmasını şu şekilde bitirdi:

Başkan Zihni Şahin, konuşmasının son bölümünde ise, "Demokratik topumlarda illa ki bir partiden aday olunması gerekiyor. Fakat şunu herkesin çok iyi bilmesini istiyorum ki, seçildikten sonra biz herkesin başkanı olacağız. Toplum arasında ayrım yapmayacağız. Herkese hizmet edeceğiz" açıklamasında bulundu.
                        
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
18°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P