İyi Parti'nin Samsun Adayı Hayati Tekin, CHP'yi Eleştirdi

İYİ Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin tanıtıldı. "Beni İYİ Parti'ye pas edeceğinizi bilmiyordum." dedi.

Yerel Seçim Haberleri 03.02.2019, 21:43
İyi Parti'nin Samsun Adayı Hayati Tekin, CHP'yi Eleştirdi

Tekin, İYİ Parti İl Başkanlığı önündeki tanıtım toplantısında Samsunlulara tanıtıldı. İYİ Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, "Peşimden gelen, oy veren hiç kimseyi mahcup etmeyeceğime yediğiniz ekmek, helal lokmanız kadar inanmanızı istiyorum" dedi.

Hayati Tekin, burada yaptığı konuşmada, "Peşimden gelen, oy veren hiç kimseyi mahcup etmeyeceğime yediğiniz ekmek, helal lokmanız kadar inanmanızı istiyorum." dedi.

İYİ Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin, Samsunlulara tanıtıldı.

CHP'den Samsun Milletvekilliği ve Tekkeköy Belediye Başkanlığı yaptığını hatırlatan Tekin, 'Benden bıktığınızı biliyordum da bir cumartesi günü bir saatte, pazarı bile beklemeden, beni İYİ Parti'ye pas edeceğinizi bilmiyordum." ifadesini kullandı.

Tekin CHP'yi eleştirerek, "Bir cumartesi günü CHP'liler toplanıyor, bir saat içinde karar veriyorlar, diyorlar ki 'Hayati Tekin, İYİ Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olsun.'Benden bıktığınızı biliyordum da bir cumartesi günü bir saatte, pazarı bile beklemeden, beni İYİ Parti'ye pas edeceğinizi bilmiyordum." dedi.

"Peşimden gelen, oy veren hiç kimseyi mahcup etmeyeceğime yediğiniz ekmek, helal lokmanız kadar inanmanızı istiyorum. Ben Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanacağımıza inanıyor ve güveniyorum. Bu güvenim belediyecilik tecrübemden, mimar olmamdan, hazırladığımız projelerden ve enerjimden kaynaklanmaktadır."

Tanıtım toplantısına, CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu, İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, CHP ve İYİ Parti yöneticileri ve partililer katıldı.

Yorumlar (0)