Alexa

Keskin; Şişli’de beş yıl sonra herkes tek bir şey söyleyecek

Cumhuriyet Halk Partisi Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, CHP'den daha büyük marka olmadığını CHP 39 ilçede Ak Parti ile ile yarışacağını söyledi.

Keskin; Şişli’de beş yıl sonra herkes tek bir şey söyleyecek

31 Mart 2019 yerel seçimleri kapsamında Şişli belediye başkanı adayı Muammer Keskin hem seçim bürosu açılışına katıldı hem de mahalleli ve esnafla bir araya geldi. 

Keskin’in seçim çalışması gezisine, CHP Milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Akif Hamzaçebi, Yüksel Mansur Kılınç, Özcan Purçu, Ali Şeker, Sibel Özdemir ve eski bakan Mustafa Kul katıldı.

Muammer Keskin ve beraberindeki partililer seçim otobüsünün üzerinden kalabalığı selamlayarak, Tüm milletvekilleri tek tek kalabalığa hitap etti.

otobüsün üzerinden kalabalığa hitabeden Muammer Keskin; 1 Nisan’dan sonra CHP bayrağı Şişli Belediyesi’nde asılı kalmaya devam edeceğini, Sıra dışı bir belediye başkanı olacağını belirterek sözlerini şöyle tamamladı:

Şişli’de beş yıl sonra herkes tek bir şey söyleyecek

"CHP 39 ilçede AKP ile yarışacak, Şişli’de AKP ve uzantılarıyla yarışacağız. Bugüne kadar Şişli’de bize yutturdukları soygun düzenine karşı bir belediyecilik anlayışı ile çalışacağız. Şişli’de CHP’den daha büyük bir marka yok. Şişli’nin edindiği tüm varlığını bu kadro koruyacak. Şişli’de beş yıl sonra herkes tek bir şey söyleyecek; ‘demek ki çalmadan da yapılıyormuş’. Rant kavgası yüzünden öldürülen arkadaşımızın da hesabını sormak için geliyoruz. Sevgili kadınlarımıza çok iş düşüyor. Farklı görüşlerdeki insanları bizimle buluşturun” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325