Alexa

Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun'dan Birlik Beraberlik Mesajı

Mahalle ziyaretleri kapsamında Bayramşah, Erenbağı, Yağbastı, Çarıkballı ve Narıncalıpıtırak Mahallesi sakinleri ile buluşan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, "Sizlere hizmet etmek bizlerin en birinci vazifesidir." dedi.

Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun'dan Birlik Beraberlik Mesajı

Cumhur İttifakı Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun, kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşların misafiri oldu. Tosun, Hafta sonu Bayramşah, Erenbağı, Yağbastı, Çarıkmahmutlu ve Narıncalıpıtırak Mahallesi sakinleri ile buluştu. 

MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, MHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Sabuncuoğlu, Kula Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat üyeleriyle birlikte yapılan kahve toplantılarında vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan tosun, tek tek vatandaşların elini sıkarak, özünde birlik ve beraberlik olan samimiyetle, belediyecilik hizmetlerinin kırsal mahallelerde devam edeceğini söyledi.

Hüseyin Tosun; “Sizlere Hizmet Etmek Bizlerin En Birinci Vazifesidir”

5 yıl boyunca belediye olarak ellerinden geldiğince, vatandaşların huzuru ve refahı için çalıştıklarını belirten Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; “ Her zaman mahallelerimize hizmet noktasında bir fazla ne götürebiliriz bunun gayreti içerisinde olduk. Sizler için gece gündüz demeden çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Bu göreve bizi siz getirdiniz. Sizlere hizmet etmek bizlerin en birinci vazifesidir. Merkez ve kırsal mahallelerimizde birçok hizmet ve proje gerçekleştirdik. İnşallah hizmetlerimiz katlanarak devam edecek” dedi.

Hüseyin Tosun Kimdir?

Manisa Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun,  1987-2003 yılları arasında Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığında Kula'da görev yaptı. 2004-2009 yılları arasında Ak Parti Kula İlçe Başkanlığı görevinde de bulunan Tosun,  2013 yılında  Kula Genç İş adamları Derneği  Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devraldı.  

Tarım ve Hayvan ürünleri ticareti ile uğraşan Tosun  Kevser Süt Yönetim Kurulu Başkanlığına ayrıca Kula Birlik A.Ş.Yönetim Kurulu üyeliği'ne de devam ediyor. 30 Mart Yerel Seçimlerinde MHP'den Belediye Başkanlığına seçildi.

Halen Kevser Süt Yönetim Kurulu Başkanlığı'na devam eden Hüseyin Tosun Evli ve üç çocuk babasıdır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 12:39
YORUM EKLE

banner325