Alexa

Muammer Keskin; Daha İyi Bir Şişli İçin Çalışacağım

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Muhtarlıkların kendileri için çok önemli olduğunu Ortak paydalarının bulunduğunu, ve daha iyi bir Şişli çalışacaklarını söyledi.

Muammer Keskin; Daha İyi Bir Şişli İçin Çalışacağım

31 Mart yerel seçimleri kapsamından Şişli Fulya Mahallesini ziyaret eden Muammer Keskin vatandaşların sorunlarını dinledi. 

Türk bayraklı ve Atatürk desenli bir kravat hediye edilen Muammer Keskin hediye karşısında duygulanarak, çocuklar için park ve oyun alanı sözü verdi. Fulya Mahallesi Muhtarlığını ziyaret eden Keskin; “Muhtarlıklar bizim için çok önemli. Ortak paydadayız. Daha iyi bir Şişli için ne yapabiliriz bunun için çalışacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskinİyi Parti Şişli İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, genel olarak seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Herkesin oyuna talip olduğunu belirten Keskin; “Başkan olarak seçildiğim zaman vatandaşın beni aramasına gerek kalmayacak. Belediyede her iş en fazla bir gün içerisinde hallolacak. Belediyenin içine kapanan bir Belediye Başkanı olmayacağım” dedi.

Muammer Keskin kimdir

1954 Ardahan doğumlu olan Muammer Keskin, İlk, orta ve Lise eğitimini Ardahan'da tamamladı. Üniversite eğitimi için İstanbul'a gelen Keskin, 1992 yılında da Atatürk Eğitim Enstitüsü Sosyal Bilgiler Bölümü'nden mezun oldu.

İstanbul Belediyesi'nde çalışmaya başlayan Aynı zamanda Genel-İş Sendikası'nda çeşitli kademelerde görev alan Muammer Keskin, 1982 yılına kadar İstanbul Belediyesi'ndeki görevini çeşitli birimlerde devam ettirdi. 1982 yılında kısa dönem olarak askerlik görevini tamamladıktan sonra, 1982-1985 yılları arasında İstanbul Koca Mustafa Paşa Lisesi'nde öğretmenlik te yapan Keskin, 1985 yılından itibaren Şişli'de muhasebe mesleğini icra etmeye başladı ve Aynı tarihlerde Mali Müşavirler Muhasebeciler Birliği Derneği kuruluşunda aktif rol aldı. 

1991-1995 yılları arasında Sosyal Demokrat Halkçı Parti Şişli İlçe Başkanlığı görevini yürüten İlçe, İl ve Kurultay delegeliği yapan Keskin, 1998-2006 yılları arasında İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdüren Muammer Keskin; İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşaivrler Odası Akademisi Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 20:16
YORUM EKLE