Muammer Keskin Şişli Halkın Belediyesi Olacak!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Gülbağ Mahallesi’nin kadın seçmenleri ile buluştu. Mecidiyeköy'de gerçekleşen toplantıda yüzlerce kadın seçmen Keskin'e devstek verdi.

Yerel Seçim Haberleri 10.03.2019, 22:31 10.03.2019, 23:29
Muammer Keskin Şişli Halkın Belediyesi Olacak!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Ünal Çeviköz’ün de katıldığı toplantıda konuşan Keskin, “Size söz veriyorum seçildikten sonra ötekisi olmayan bir belediye olacağız. Herkesin belediye başkanı olacağımı taahhüt ederim” dedi.

KADINLARA SÖZ VERİYORUM

kadınların yol göstericiliği ve desteğiyle büyükşehir belediyesini de kazanacaklarını söyleyen Keskin, Ekrem İmamoğlu ile birlikte kadınları evden çıkartıp üretime kazandıracak onlarca projelerinin de olduğunu belirterek, “Şişli Türkiye’nin en zengin belediyesi olması gerekirken en borçlu belediyesi. Çalışanlarının maaşlarını ödemekte zorluk çekiyor. Önceki dönemlerde belediyenin içini boşaltıp sömürenler hala utanmadan karşımıza çıkıp bize rakip olmaya çalışıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte Şişli'nin her yerini rant uğruna betona çevirdiler. Kadınlara söz veriyorum Şişli'nin gelirini Şişli için harcayacağım.” dedi. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin, Yayla Mahallesi'nde bulunan Ordu Mesudiye Yavşan Köyü Dayanışma Derneği'nde düzenlenen toplantıda konuşarak; "Seçimden sonra gerekirse Milli Eğitim Bakanlığı’nın kapısında yatacağım, burada o okulu açtıracağım"

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Ünal Çeviköz, eski CHP Milletvekili Yakup Akkaya, İYİ Parti Şişli İlçe Başkan Yardımcısı Metin Kayalar’ın da katıldığı toplantıda  Şişli'nin en sorunlu mahallelerinden birinin Yayla Mahallesi olduğunu, burada okul bile olmadığını belirterek “Seçimden sonra gerekirse Milli Eğitim Bakanlığı’nın kapısında yatacağım, burada o okulu açtıracağım" ifadelerini kullanarak demokrasi güçlerinin tamamının kendisini desteklediğini söyledi.

HALKIN BELEDİYESİ YAPACAĞIZ

Şişli bilediyesini halkın belediyesi yapacaklarını iddia eden Keskin; “Bir yarışa girdik, partimiz bizi görevlendirdi. Biri küstü gitti ama diğer arkadaşlar bizi gönülden destekliyor. Söz veriyorum Şişli'de öteki olmayacak. 1 Nisan’dan sonra herkesin başkanı olacağım. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem İmamoğlu ile beraber kentsel dönüşümü yerinde yapacağız. Buralarda ömrünü geçirmiş insanlar burada yaşamaya devam edecek. Buraları peşkeş çektirmeyeceğim. Şişli'nin gelirlerini Şişlililer ile beraber karar verip Şişli’ye aktaracağız. Türkiye’nin en zengini olması gerekirken en borçlu belediyesi haline getirilen Şişli Belediyesi’ni halkın belediyesi yapacağız.” dedi.

Toplantıda bulunan Metin Kayalar ise Keskin’i desteklediklerini belirtti. Ardından söz alan Ahmet Ünal Çeviköz, “Bu dayanışmayı İstanbul’un her yerine dalga dalga yaymalıyız. İmamoğlu'nu da Büyükşehir Belediyesinin başına taşımalıyız” dedi.

Yorumlar (0)