Mücahit Yıldız; Alaçam'ı Milli Görüş’ün marka belediyeciliği ile tanıştıracağız

Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Mücahid Yıldız, Alaçam’a sahip çıkarak hizmette kır ve kent dengesini sağlayacaklarını belirtti.

Yerel Seçim Haberleri 17.02.2019, 16:51
Mücahit Yıldız; Alaçam'ı Milli Görüş’ün marka belediyeciliği ile tanıştıracağız

31 Mart yerel seçimleri kapsamında ziyaretlerini sıklaştıran Mücahit Yıldız, Alaçamlı vatandaşlarla buluşmasına devam ediyor.

Alaçam’a sahip çıkarak hizmette kır ve kent dengesini sağlayacaklarını söyleyen Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Mücahid Yıldız, Alaçam'ı Milli Görüş’ün marka belediyeciliği iletanıştıracaklarını söyledi.

EN AZ MALİYETLE EN KALİTELİ HİZMET...

Alaçam’da ciddi mana da eksikliklerin olduğunu ifade eden Mücahit Yıldız Alaçamlılara yapılan adaletsizliği ve haksızlığı önleyeceklerini belirterek, ‘’Bizler Alaçam’ın öncelikli ihtiyaçlarına göre bir hizmet planlaması yapacağız. İsrafın önüne geçecek ve belediye bütçesini koruyarak en az maliyetle en kaliteli hizmeti yapma gayreti içerisinde olacağız. Alaçam’ın en temel ihtiyaçlarının dahi karşılanmamış olması bizleri üzmektedir. Alaçam’ı inşallah Milli Görüş’ün marka belediyeciliği ile tanıştıracağız.’’dedi.

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK

Şeffaf belediyecilik anlayışı ile yola çıktıklarının altını çizen Yıldız, ‘’Yapılan bütün hizmetlerin halkın gözü önünde açık ve şeffaf bir biçimde yapılmasını sağlayacağız. Şehrin yönetiminde o şehirde yaşayanları söz sahibi yaşayacağız.’’ dedi.


 

Yorumlar (0)
banner442