Mustafa Demir, Bafra, Alaçam ve Yakakent'te SKM Açılına katıldı

Cumhur İttifakı'nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Bafra, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışlarına katıldı.

Yerel Seçim Haberleri 01.03.2019, 22:49 01.03.2019, 23:37
Mustafa Demir, Bafra, Alaçam ve Yakakent'te SKM Açılına katıldı

Bafra, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde Seçim Koordinasyon Merkezlerinin (SKM) açılışında müjde üstüne müjdeler veren Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, "Hizmette büyükşehir, küçük şehir ayrımı kalkacak. Bafra'ya, 31 Mart'tan sonra hizmet yağacak" dedi.

Demir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Bafra Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı AK Parti adayı Hamit Kılıç ile birlikte AK Parti Bafra SKM'nin açılışına katıldı. Açılışta bir konuşma yapan Mustafa Demir, Bafra'ya ve Bafralılara adeta müjde yağdırdı.

Bafra'nın, eski belediye başkanı Zihni Şahin ve Hamit Kılıç dönemlerinde çok önemli hizmetlere tanıklık ettiğini ifade eden Mustafa Demir, "Büyükşehir Belediye eski Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz’a de Zihni Şahin hocama da hizmetleri için teşekkür ediyorum. 15 seçim kampanyasında siz Bafralılarla bir arada olduk. Gece gündüz memleketimize hizmet için koşturduk durduk. Ama siz her seçimde bize çok güçlü bir destek verdiniz. Bize güç kattınız, bize heyecan verdiniz" dedi.

Bafra'dan 'Rekor oy' beklediklerini söyleyen Mustafa Demir, "Çünkü Bafra, 31 Mart'tan sonra bambaşka bir geleceğe doğru yol alacak. Türkiye'nin en güzel, en verimli ovalarından birisine sahip Bafra'nın istenildiği gibi bir sebze ve meyve hali olmadı. Hem Yusuf Ziya Yılmaz zamanında, hem Zihni hocam da daha önce tespit edilen bir alan için epey bir emek verdi. Seçimden sonra Türkiye’nin en güzel hal binasını Bafra’ya yapacağız" dedi.

Kızılırmak nehri boyunca başlatılan 'Rekreasyon ve Sedde Projesi'nin devam ettiğini hatırlatan Mustafa Demir, "Seçimden sonra proje daha da genişleyerek devam edecek. Kızılırmak, Bafralı hemşerilerim tarafından çok daha güzel yaşanacak, çok daha keyifli olacak. Enfes bir projeyi Bafra’ya kazandıracağız" ifadelerini kullanan Demir, "Bafra’da otopark problemini kalıcı projelerle çözeceğiz. 2 kat yerin altında, üzerinde rekreasyon alanlarının, tuvaletlerin, mescitlerin bulunduğu bir otoparkı ilçemize kazandıracağız. Ticari alanlar, kafe ve restoran da yer alacak. Bafra’da ana bulvarlar oluşturacağız. Böylece trafik problemini kalıcı bir şekilde tarihe gömeceğiz. 114 mahallede altyapı hizmetleri için 2 ekip sürekli aktif olacak. Mahalleler aciliyet sırasına göre belirlenecek. Büyükşehir, küçük şehir ayrımını kaldıracağız. Ekipleri mahalle muhtarına teslim edeceğiz. Seçimden sonrası için bir projemiz. Bafra’ya çok güzel bir mahalle kuracağız. Şuan bu projeyi lansmanımıza almıyoruz. Seçimden sonra üzerinde çalışacağız, ondan sonra açıklayacağız." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442