Alexa

Mustafa Demir'den Çarşambalılar Derneğine Ziyaret

Samsun'un bir sevda olduğunu söyleyen Samsun'a olan hizmet aşkının hiç bitmeyececeğini belirten Mustafa Demir, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği  tarafından organize edilen sabah kahvaltı programına katıldı.

Mustafa Demir'den Çarşambalılar Derneğine Ziyaret

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Samsun'un bir sevda olduğunu belirtti. 

Demir, Çarşambalılar Yardımlaşma ve Haberleşme Derneği  tarafından organize edilen sabah kahvaltı programına katıldı.

Dernek binasında gerçekleşen programa AK Parti Samsun Milletvekilleri  Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, İlkadım Belediye Başkanı ve Adayı Erdoğan Tok, Çarşamba Belediye Başkan adayı Halit Doğan ve dernek üyeleri katıldı.

HERKES ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRECEK

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir burada yaptığı konuşmada, Çarşamba'nın kentin yükselen önemli ilçeleri arasında olduğunu, tüm ilçeler gibi kalkınması noktasında el birliği içerisinde çalışacaklarını ifade ederek, Kentte önemli bir güç birlikteliğinin olduğunu, kısır çekişmelerin bir kenara atıldığını ifade etti. Demir, Samsun'un kazanması noktasında herkesin üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirmeye çalıştığını, doğru yolda ilerlemenin neticelerini herkesin göreceğini söyledi.

SAMSUN İÇİN EL ELE..

"Samsun sevdamız öyle tarif edilecek gibi değil. Kentimizin ismi geçtikçe içimiz içimize sığmıyor." ifadelerini kullanan Mustafa Demir; Halka hizmet öyle sevdasız, gönlünü ortaya koymadan yapılmayacağını, bir insan sevdiği işi, görevi daha iyi yapabileceğini kaydederek, "Allah nasip etti şehrimiz, ülkemiz için tüm görevlerimizi severek ve hakkını vererek yapmaya çalıştık.  Samsun'un büyük bir sevda, bu kente olan hizmet aşkımızı hiç bitmeyecek. Hepimiz el ele vereceğiz, başarma noktasında birbirimize katkı sağlayacağız. Özellikle sivil toplum kuruluşlarımızın desteği bizim çalışma şevkimizi artıracaktır. Bu zamana kadar hep yanımızda oldunuz, bundan sonrada desteğinizi tüm Cumhur İttifakı adaylarımıza bekliyoruz." dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325