Mustafa Demir, Kavak'ta MHP İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Yerel Seçim Haberleri 09.02.2019, 17:12
Mustafa Demir, Kavak'ta MHP İlçe Başkanlığını Ziyaret Etti

‘’1 Nisan Cumhur İttifakı’nın başarısının taçlandığı tarih olacaktır’’ ifadelerini kullanan Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Cumhur İttifakı ruhuna göre hareket edeceklerini, önceliklerinin vatan olduğunu, partili arkadaşları ile birlikte bu seçimde Cumhur İttifakı’nın iyi bir sonuçla çıkması için çalışacaklarını söyledi.

AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, AK Parti Kavak Belediye Başkanı ve adayı İbrahim Sarıcaoğlu, İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çilingir ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Kavak İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Cumhur İttifakı’nın Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir'i MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber,  beraberindekileri parti binası girişinde karşıladı. 

DEMİR: ‘MÜCADELENİN ANLAMI BÜYÜK

MHP’nin kuruluşunun 50 yılını kutlayan Mustafa demir, ‘’İçten ve samimi karşılamanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Biz bir aileyiz. Sayın Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi ‘Cumhur İttifakı, sahip olduğu milli mücadele ruhuyla Türkiye'ye tuzak kuranları şaşkına çevirecektir’ Ülkemiz için verdiğimiz mücadelenin anlamı çok büyük. Bu birliktelik öyle diğer partiler gibi bir birliktelik değil. Bu beraberlik ülkemizin çıkarlarını gözeten bir beka beraberliğidir. Bunu çok iyi anlayıp anlatmalıyız. 1 Nisan Cumhur İttifakı’nın başarısının taçlandığı tarih olacak’’ dedi. 

MHP ile birlikte gece gündüz çalışacaklarını belirten Mustafa Demir; Mustafa Demir, ‘Yerel seçimler her zaman önemlidir. Ama bu seçim daha farklı bir önem taşımaktadır. Birileri için ittifaklar seçimle, sandıkla sınırlı olabilir. Biz ülkemizin ve milletimizin geleceği için yaptığımız ittifakı, inşallah sonraki nesillere de miras olarak bırakacağız. Sorumluluğumuzun farkındayız. AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi kardeşlerim ile bu süreci başarılı bir şekilde yöneteceğiz. Gece gündüz demeden çalışacağız’ diye konuştu. 

Cumhur İttifakı’nın önemine işaret eden MHP Kavak İlçe Başkan Cahit Kamber ise; ‘’Ülkemizde beka sorunu olduğunda MHP olarak her zaman elimizi taşın altına koyarız. Bir ve Beraber olduğumuzu her zaman dile getirdik. Cumhur İttifakı ruhuna göre hareket edeceğiz. Bizim önceliğimiz vatan. Bütün partili arkadaşlarımız ile birlikte bu seçimde Cumhur İttifakı’nın iyi bir sonuçla çıkması için çalışacağız’’ dedi.
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P