Alexa

Mustafa Demir; Samsun'u şaha kaldıracağız!

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, "Samsun'u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız" ifadelerini kullanarak, Samsun, ittifakın ruhunu, hedefini en iyi gerçekleştiren il olacağını söyledi.

Mustafa Demir; Samsun'u şaha kaldıracağız!

Tekkeköy'ün Asarağaç Mahallesi'nde halka hitap eden Mustafa Demir, Yerel yönetimlerin artık yol yapan, kanalizasyon yapan durumdan çıkartılması gerektiğine işaret ederek, "Yolu yaptın, bitti, ne olacak? Asıl belediyecilik sorusu o zaman ortaya çıkıyor." dedi.

 "Samsun'u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız" 

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Tekkeköy İlçesi'nde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı. Katılımın yüksek olduğu ve sevgi gösterileriyle karşılanan Mustafa Demir, "Samsun'u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız" dedi.

MECLİS ÜYELERİ TEK LİSTEDEN GİRİYOR

Mustafa Demir; "Coşkunuz ve heyecanınız bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor. Gençler, sizin için, istikbaliniz, geleceğiniz için var gücümüzle çalışacağız. Asarağaçın katılımı ve heyecanı daha çok gayret etmemize, daha çok çalışmamıza katkı sağlayacak. Sizleri tebrik ediyorum. Tekkeköy’ün, Samsunun geleceğini sizler ile beraber belirleyeceğiz" diyerek, Samsun’un, tüm ilçeleriyle birlikte belediyecilikte en çok istifade edeceği bir döneme geldiğini söyledi. Demir,"Bir emek bir gayretle, sağlıklı projelerle şehri tırmanışa, tam harekete geçirme dönemi şuan. İttifakta çok iyi bir başarı, bir de icraatta çok iyi bir başarı. Bizden istenen bu" ifadelerini kullanarak, "Meclis üyeleri de tek listeden giriyor, doğru olanı da odur. Samsun, ittifakın ruhunu, hedefini en iyi gerçekleştiren il olacak." dedi.

"Samsun, ittifakın ruhunu, hedefini en iyi gerçekleştiren il olacak"

Seçim sürecinde çalışma ve teşkilat anlamında da MHP, AK Parti olarak ayrım olmaksızın tam bir beraberliğin olacağını söyleyen Mustafa Demir, "Sahaya tam inip buradan Türkiye geneline her anlamda maksimum katkı sağlamalıyız. Her oyun çok önemi var cumhur ittifakının başarısı için. Hiçbir MHP'li kardeşim bu belediye bizim mi değil mi şeklinde soru işareti yaşamayacak kafasında. Bunu net bir şekilde ifade ediyorum. Bunun mekanizmalarını da kuracağız. Meclis üyeleri de tek listeden giriyor, doğru olanı da odur. Samsun, ittifakın ruhunu, hedefini en iyi gerçekleştiren il olacak." dedi.

Yerel yönetimlerin artık yol yapan, kanalizasyon yapan durumdan çıkartılması gerektiğine işaret eden Demir; "Yolu yaptın, bitti, ne olacak? Asıl belediyecilik sorusu o zaman ortaya çıkıyor. Belediye deyince akla gelen grup yolu, mahalle içi yol, kanalizasyon, içme suyu. Halbuki belediye o değil. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde bir büyükşehir belediyesinin ne olması gerektiğini uygulama ile göstereceğiz. “şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 20:02
YORUM EKLE

banner325