Alexa

Mustafa Harman; Ortak Akılla Hareket Edeceğiz

Saadet Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı Mustafa Harman, "Bafra’mız için yapacağımız her işi ortak akılla yapacağız. İstişareyi önemsiyoruz. Toplumsal mutabakat olmazsa olmazımızdır.’’dedi.

Mustafa Harman; Ortak Akılla Hareket Edeceğiz

Bafra Kaymakamı Ahmet Adanur ve Bafra İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Gökay’ı makamında ziyaret eden Saadet Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı Mustafa Harman, kardeşliği temel ilke edinen bir anlayış teklif ettiklerini belirtti.

Fikir alışverişinde bulunmak için ziyaretlere başladıklarını söyleyen Mustafa Harman, ‘’Öncelikli olarak Bafra Kaymakamımızı ve İlçe Emniyet Müdürümüzü ziyaret ettik. Kendileriyle fikir alışverişinde bulunduk. Bafra’mız için yapacağımız her işi ortak akılla yapacağız. İstişareyi önemsiyoruz. Toplumsal mutabakat olmazsa olmazımızdır.’’dedi.

RANT EKONOMİSİ YERİNE YEREL KALKINMA

Şehrin bütün potansiyellerini harekete geçireceklerinin altını çizen Harman, ‘’Yıkmadan yapan, adil bölüşümden ve paylaşımdan yana olan, kardeşliği temel ilke edinen bir anlayış teklif ediyoruz. Rant ekonomisi yerine yerel kalkınmayı, şeffaf ve hesap verilebilir bir yönetim anlayışını, mahalle kültürünü koruyan ve şehri bütüncül olarak ele alan bir yaklaşım teklif ediyoruz.’’şeklinde konuştu. 


 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 12:56
YORUM EKLE