Alexa


Necaattin Demirtaş'tan çocuklara müjde

Necaatin Demirtaş, çocukların eğlenerek öğrenebileceği, zihinsel ve fiziksel gelişimlere katkı sağlayacakları 'harikalar diyarı' projesi ile çocukların yüzünü güldürmeyi amaçladığını söyledi.

Yerel Seçim Haberleri 26.03.2019, 18:45 09.05.2019, 00:04
Necaattin Demirtaş'tan çocuklara müjde

"Necaatin Demirtaş, geleceğimizin teminatı yavrularımızın eğlenerek öğrenebileceği, zihinsel ve fiziksel gelişimlere katkı sağlayacakları 'harikalar diyarı' projesi ile çocukların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor..." ifadelerini kullanarak, İlkadım İlçesi için büyük hayallerinin olduğunu belirten Demirtaş "Genci, yaşlısı, kadını, erkeği ile her kesimin yüzünü güldürecek projelerimizle geliyoruz" dedi. 

Başkan olduğu dönemde okul öncesi, ilk ve ortaöğretim çocuklarına trafik kurallarını eğlendirici ve eğitici şekilde öğretmek ve alışkanlık kazanmalarını sağlamak amacıyla hayata geçirdiği 23 Nisan Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nı hatırlatan Necattin Demirtaş, özellikle çocukların mutlu büyüyeceği bir İlkadım hayali olduğunu kaydederek, şöyle konuştu:

Gerisi laf-ı güzaf olur

"Harikalar diyarı projemizle çocuklarımız hem zihinsel hem de fiziksel gelişimlerine yönelik, eğlenirken öğrenecilecekleri bir alana sahip olacaklar. Bende Başkan amcaları olarak onlarla birlikte güzel vakit geçirecek olmanın heyecanını yaşıyorum. Çocuklarımız hizmetin en iyisini hakediyorlar. İki salıncak kurarak, çocuklara sarılarak birkaç resim çektirerek iyi bir başkan olmuyorsunuz. Siz İlçeyi çocuklarımızın da ihtiyaçlarına göre şekillendirebiliyor musunuz, kaynakları onların eğitimleri için kullanıyor musunuz? Biz buna bakarız. Gerisi laf-ı güzaf olur

İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necaattin Demirtaş, "Seçimlere kısa bir süre kaldı. Bizler projelerimizi hayata geçirmenin heyecanı ile gece gündüz vatandaşlarımızla buluşuyor, kucaklaşıyor, dertleşyoruz. İlkadım hizmete hasret ama az kaldı geliyoruz" diyerek de seçmene mesaj yolladı.

Yorumlar (0)
22°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P