Alexa

Necattin Demirtaş, Gençlere Dersane Sözü Verdi

İlkadım Belediye Bakan Adayı Necattin Demirtaş, "Gençlerin, Necattin Başkanları değil Necattin Abileri olacağım" ifadelerini kullanarak, Ücretsiz e- dershane kuracak ve ücretsiz eğitim haklarını teslim ederek, İlkadım'da eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunacağız" dedi.

Necattin Demirtaş, Gençlere Dersane Sözü Verdi

İYİ Parti İlkadım Belediye Bakan Adayı Necattin Demirtaş, Gülsan sanayi sitesi ve 56’lar esnafını ve çalışanlarını ziyaret eden Demirtaş, görmüş olduğu yoğun ilgi ve destekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Zor şartlar altında ekmeğini kazanan işçilerle dertleşen Demirtaş, "Emek veren, üreten kardeşlerimiz başımızın tacıdır. Kendlerine bu vesile ile hayırlı bol kazançlar dileğimizi de iletme fırsatı bulduk" dedi.

Hemşehri derneklerinin önemini dile getiren Demirtaş, Kavak Çalbaşı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticileri ve üyeleriyle biraraya belerek, Projeleri konusunda bilgi verdi. Demirtaş "İlkadım’da her yörenin kültürünün yaşatıldığı, birlik ve beraberliğin örnek olduğu çalışmalar hayata geçireceğiz. Bunu birlikte başaracağız" dedi.

Ayrıca, Tepecik Mahalesi ve Karasamsun Yakamoz sitesinde vatandaşlarla buluşan Demirtaş, yoğun sevgi gösterileri ile karşılandı. 

Makamların gelip geçici olduğunu, önemli olanın gönül birlikteliği olduğunu ifade eden Necattin Demirtaş, "Her zaman ifade ettiğim gibi önceliğimiz gençlerimiz. Gençler bizim geleceğimiz, geleceğimize sahip çıkacağız.  Gençler için çok önemli projelerimiz olacak. Gençlerimiz için hazırladığımız İlkadım Gençlik ve Spor Merkezi projesinin müjdesini sizlere vermek istiyorum. 

Bu merkez şehrin ulaşılabilirliği kolay bir lokasyonunda olacak ve bu sayede herkesin spor yapmaya imkan bulacağı bir alan haline gelecek. Bizler göreve gediğimizde her kesimin mutlu, gelecekten umutlu bir İlkadım hayalimizi hayata geçirceğiz. Ben bu ülkenin gençlerine çok güveniyorum. Gençlerimizin tek ihtiyacı olan zamanlarını verimli kullanabilecekleri, her anlamda donanıma sahip olabilecekleri alanlar" şeklinde konuştu.

"ÜCRETSİ E- DERSHANE KURACAĞIM"

"Gençlerin başkanı değil Necattin Abisi olacağım" diyen Demirtaş, "Yapacağımız projelerle gençlerimizin hayat yolundaki engellerini ortadan kaldıracağız. Ücretsiz e- dershane kuracak ve ücretsiz eğitim haklarını teslim ederek, İlkadım'da eğitim kalitesinin artmasına katkıda bulunacağız" dedi.

Demirtaş, mahalle gezilerinde gençlerin kendisine ilettiği güven ve sevgiden çok heyecanlandığını da belirterek, "Bu güven ve sevgiyi boşa çıkarmayacak, onların Necattin Başkanları değil Necattin Abileri olacağım" vurgusu yaptı.


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 16:32
YORUM EKLE