Alexa

Nusret Soykan; Canik ilçemizi halkımızla beraber yöneteceğiz

İYİ Parti Canik Belediye Meclis Üyesi Nusret Soykan, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında yaptığı açıklamada iyi bir Canik inşa edeceklerini söyledi

Nusret Soykan; Canik ilçemizi halkımızla beraber yöneteceğiz

31 Mart yerel seçimleri ile ilgili konuşan İYİ Parti Canik Belediye Meclis Üyesi Nusret Soykan, Canik'te, yerel seçimler kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini dile getirerek, "Halkımızın teveccühü bizleri çok mutlu ediyor. Halkımız Belediye Başkan Adayımız Atıf Yiğit ve ekibine güveniyor. Canik ilçemiz de artık değişimden yana. Vatandaşımız artık Canik'in kalkınmasını istiyor. Bunun için ise İYİ Parti Canik ekibine inanıyor ve güveniyorlar" dedi.

CANİK'İ CANİKLİLER İLE YÖNETECEĞİZ

Canik'e en iyi hizmeti vermek tek amaçları olduğunu söyleyen Nusret Soykan, Canik'te problem haline gelen özellikle istihdamı bir problem olmaktan çıkaracaklarını iddia ederek konuşmasını şöyle tamamladı:

"İlçemizin sorunlarını çok iyi biliyoruz. Bunlar çözülemeyecek sorunlar değil. Bizler kadrolarımıza güveniyoruz. Canik ilçemizi halkımızla beraber yöneteceğiz. İlk önceliğimiz ise işsizlik gibi büyük problemleri ortadan kaldırmak olacak. Bunun için projelerimiz hazır. Mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev gezerek projelerimizi halkımıza anlatıyoruz. Bizler inanıyonuz ki 1 Nisan sabahından itibaren Canik'te herşey daha güzel olacak. Halkımızda bizlere inansın. Verecekleri desteği hizmet olarak vatandaşımıza geri sunacağız"

KAPSAMHABER

YORUM EKLE

banner325