"Örnek Gösterilecek İşlere İmza Attık"

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy’de her gün yeni ve güzel gelişmelerin yaşandığına dikkat çekerek, "Gönül Belediyeciliği Her Zaman Yol Haritamız Oldu" dedi.

Yerel Seçim Haberleri 05.02.2019, 15:37 05.02.2019, 16:12
"Örnek Gösterilecek İşlere İmza Attık"

Cumhurbaşkanının işaret ettiği gibi millete hizmet etmenin sadece yol yapmak değil gönülleri de yapmak olduğuna vurgu yapan Hasan Togar, "İnsana yatırımı her şeyin üstünde tutuyor ve bu yatırımlara çok daha fazla itina gösteriyoruz. Bir taraftan rutin belediyecilik hizmetiyle şehri imar ederken bunun yanında insanımızın için yaşam alanları planlıyor ve hayata geçiriyoruz" dedi.

Gönüllere Dokunmayı Başardık

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Projelerimizin hizmetlerimizin ve çalışmalarımızın aralıksız devam etmesi için halkımızdan yetkiyi bekliyoruz. İlçemizin AK Parti iktidarıyla buluşmasıyla başlayan hizmet rüzgarı Cumhur ittifakıyla daha da güçlenerek devam edecek. 31 Mart yerel seçimleri için başlatmış olduğumuz çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Mahalle ziyaretleri, sivil toplum kuruluşu toplantıları, ev ziyaretleri, esnaf ve vatandaş ziyaretleri başta olmak üzere, her platformda yer ve zaman ayrımı olmaksızın bizleri bu göreve layık gören vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz." dedi.

Örnek Gösterilecek İşlere İmza Attık

Bölgedeki ilçe belediyeleri arasında en hızlı büyüyen, gelişen ve değişen örnek gösterilen belediyelerden biri olduklarını belirten Togar, "Bunu yediden yetmişe ilçemizde yaşayan 52 bin nüfusla gönülden bağlılığımızla başardık. Göreve geldiğimiz ilk günden buyana ilçemizde adeta bir değişim hareketi gerçekleştirdik. Bunları birlik ve beraber içinde Tekkeköy sevdasıyla başardık" dedi.

Dev Projeler Hayata Geçirdik

Türkiye’de ilk ve tek olan hizmetleri, projeleri tamamlayıp hizmete açtıklarını belirten Başkan Togar, "İnsana yatırımı her şeyin üstünde tutuyor ve bu yatırımlarda çok daha fazla titiz davranıyoruz. Bir taraftan alışılmış rutin belediyecilik hizmetiyle ilçemizi modern bir şekilde imar ederken insanımızı ihmal etmedik, etmiyoruz ve etmeyeceğiz. Ülkemizde de belediyecilik anlayışını sil baştan değiştiren, 1994 yılını belediyecilik hizmetleri anlamında adeta bir milat haline getiren ve o günden bu yana eylemleri ve söylemleriyle belediyeciliğin ufkunu açan bizlere örnek olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ifade ettiği gibi gönül belediyeciliği yapmanın gayreti içindeyiz" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanımızın İzindeyiz!

Tekkeköy’de değişim ve gelişime AK Belediyecilik anlayışının öncülük ettiğine değinen Togar, "AK belediyecilik anlayışı ile kısa süre zarfında ilçemizin çehresi değiştirmeyi başardık. Çocuklarımız, gençlerimiz, hanımlarımız yani ilçemizde yaşayan herkes için ayrı çalışmaları hayata geçirdik. Bilgi evleri, kültür merkezleri, hanımlar konakları, parklar, spor kompleksleri, sosyal tesisler, köy konakları, halı sahalar gibi çalışmalarımızın yanında sosyal belediyecilikte de çığır açtık. Tekkeköy Belediye Başkanı ve Başkan adayı olarak Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da örneğini sergilediği ve büyük bir başarı hikayesi yazdığı gönül belediyeciliğini halkımızla yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Bu güvene layık olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu. 
 

Yorumlar (0)