Alexa

Özkan, Pazar esnafı kazanıyorsa, alışveriş yapan vatandaş da kazanır

Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, 75. Yıl Mahallesi’nde Cumartesi Pazarı ile başladığı Pazar ziyaretleri maratonunu Karaköy Pazarı ile tamamladı.

Özkan, Pazar esnafı kazanıyorsa, alışveriş yapan vatandaş da kazanır

Milletin Yunusemre Belediye Başkan Adayı Kürşad Mithat Özkan, 75. Yıl Mahallesi’nde Cumartesi Pazarı ile başladığı Pazar ziyaretleri maratonunu Karaköy Pazarı ile tamamladı.

Asla buraları es geçemezsiniz

31 Mart seçim çalışmaları kapsamında Yunusemre ilçesinin en büyük dört pazarını üç gün arka arkaya ziyaret eden Özkan, 75. Yıl Mahallesi’nde Cumartesi Pazarı, ertesi gün Muradiye ve Horozköy Pazarları ve son olarak da Karaköy Pazarı’nı gezdi.

Yunusemre'nin sorunlarını kalıcı olarak çözmeye hazır olduklarını söyleyen Kürşad Mithat Özkan, “insanların akşam sofrasında karnının doyup doymadığını, refah düzeyini görmek istiyorsanız pazarları gezmelisiniz. Pazar esnafı kazanıyorsa, alışveriş yapan vatandaş da kazanır. O nedenle pazarlar, insanların içinde yaşadığı ekonomik koşulları açıkça gördüğümüz yerdir. Asla buraları es geçemezsiniz. Yalnızca vatandaşımızın derdi hayat pahalılığı değil, Pazar esnafının ekonomik sorunlarının yanında pazaryerlerinin fiziki koşulları ile ilgili de ciddi sorunları var. Karşılıklı olarak herkesi memnun edecek çözümlerimiz ile biz bu sorunları göğüslemeye, en azından halkımız teveccüh edip seçtiği takdirde Yunusemre İlçemizde bu sorunları kalıcı şekilde çözmeye talibiz” diye konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 20:03
YORUM EKLE

banner325