Alexa

Saadet Partisi Alaçam Adayı Mücahit Yıldız Oldu

Saadet Partisi Alaçam Belediye Başkan Adayı Ahmet Mücahid Yıldız olduğu açıklandı. Peki Ahmet Mücahid Yıldız kimdir?

Saadet Partisi Alaçam Adayı Mücahit Yıldız Oldu

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Alaçam’a sürpriz bir aday gösterdi. Samsun Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Ahmet Mücahid Yıldız, Saadet Partisi’nin Alaçam Belediye Başkan Adayı oldu.

Sosyal medya hesabından adaylığını duyuran Yıldız, ‘’Kıymetli kardeşlerim; 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri için Saadet Partimizden Alaçam Belediye Başkan adayı gösterildik. Rabbim hayırlara vesile kılsın. Destek ve dualarınızı esirgemeyiniz.’’ paylaşımını yaptı.

Ahmet Mücahid Yıldız kimdir?

1995’de Samsun’da doğan ahmet Mücahit Yıldız, Lise eğitimini Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü öğrencisi olanYıldız, Anadolu Gençlik Derneği (AGD)’nin farklı kademelerinde çeşitli görevlerde bulundu.

Dergi, gazete ve haber sitelerinde yazılar yazan Yıldız, Genç Saadet Siyaset Okulu’ndan mezun oldu. Bir haber sitesinin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptı. Millî Gazete Ankara Bürosunda muhabir olarak çalıştı. Saadet Partisi Bafra İlçe Gençlik Kolları Sekreterliği ve Gençlik Kolları Başkanlığı görevlerinde bulundu. Saadet Partisi Samsun Gençlik Kolları Başkan Yardımcısıdır. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Samsun, Alaçam Belediye Başkan adayı oldu.


 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 13:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
halis yıldız
halis yıldız - 1 yıl Önce

Hakkında hayırlı ise başkan olsun