Alexa

Salih Şen: Hesabımız Kitabımız Halkın Gözü Önünde Olacak!

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, hızlı, doğru ve estetik biçimde hizmetler yapacaklarını ifade ederek,bütün hizmetlerinin göz önünde olacağını söyledi.

Salih Şen: Hesabımız Kitabımız Halkın Gözü Önünde Olacak!

Şehrin öncelikli ihtiyaçlarına göre planlamalar yapacaklarını belirten Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, şehrin ruhuna aykırı hizmetlere ve yapılaşmaya karşı önlemler alarak estetik hizmetler ağı kuracaklarını belirtti.

ŞEN: ÖNCELİKLERİMİZİ BELİRLEYECEĞİZ

Tüm hizmetlerin gözden geçirerek önceliklerin belirleneceğini ifade eden Şen, ‘’Ulaşımdan, altyapıya, temizlikten, kaldırım yenilemeye kadar bütün hizmetler tekrar gözden geçirilip şehrin öncelikli ihtiyacına göre planlama yapacağız. Şehrin ruhuna aykırı hizmetlere ve yapılaşmaya karşı önlemler alacağız. ’’dedi.

ŞEFFAF OLACAĞIZ

Belediye hizmetlerinin güzel ve düşük maliyetle yapılacağına vurgu yapan Salih Şen, hesap verilebilir ve şeffaf olacaklarının altını çizerek, vatandaşlardan gizli ve saklı hiç bir şeyleriinin olmayacağını, hakka ve hukuka riayet edeceğiz dedi.

Salih Şen, ’Yapılan bütün hizmetlerin halkın gözleri önünde açık ve şeffaf bir biçimde yapılmasını sağlayacağız. Şehrin yönetiminde o şehirde yaşayanları söz sahibi yapacağız.’’şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE