Salıpazarı Belediyesi Bahar Hazırlıklarına Başladı

Salıpazarı Belediyesi çetin geçen Kış sezonunun ardından kavşak ve yol kenarlarındaki yeşil alanların bakımını gerçekleştirdi. belediye ekipleri bahar hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. 

Yerel Seçim Haberleri 19.04.2022, 16:07
Salıpazarı Belediyesi Bahar Hazırlıklarına Başladı

Salıpazarı Belediyesi ekipleri kış sezonunun ardından kavşak ve yol kenarlarındaki yeşil alanların bakımını gerçekleştirmeye devam ediyor. belediye ekipleri, bahar hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. 

Kış aylarında zarar gören ağaçların budaması yapılırken, parklardaki oyun alanları da tamir edilme başlandı.

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, ilçede bahar bakımı ve yaza hazırlık çalışmalarının başladığını, Müdürlüğe bağlı ekipler tarafından yeşil alan,  park ve mesire alanlarında çalışmalar hızla sürdürüldüğünü, İlçedeki tüm mahallelerde kapsamlı bir çalışma yürüttüklerini belirttti. 

Başkan Halil Akgül, “Baharın gelişi ile birlikte Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz, park, yeşil alan ve mesire alanlarını sizler için hazırlıyor. Budama, oyun grupları, oturma grupları, sulama sistemleri, aydınlatma sistemlerinin bakım ve onarımları yapılıyor. Son yıllarda Salıpazarı genelinde önemli yeşillendirme ve fidan dikim çalışmalarının gerçekleştirildiğini belirten Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz sorumluluk alanlarımızda çok güzel çalışmalar yapıyor. Bizden sonraki nesillere temiz bir çevre ve iyi bir doğa bırakmak en büyük hedeflerimizden biridir” dedi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)