Alexa

Sebahattin Özdemir, Havza İçin Projelerimiz Hazır!

Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, Havza Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları Platformu'nun (HASTOP) ziyaret ederek burada HASTOP üyesi Meslek Odalarının başkanları ile bir araya geldi.

Sebahattin Özdemir, Havza İçin Projelerimiz Hazır!

Cumhur İttifakı Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir yerel seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Havza Sivil Toplum Kuruluşları ve Meslek Odaları Platformu  (HASTOP) ve Meslek Odalarının başkanları ile bir araya gelerek, HASTOP hakkında Özdemir’e HASTOP Başkanı Mustafa Başaran bilgi verdi.

ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ

Cumhur İttifak Adayı Başaran, Havzanın gelişimi için yapılması gerek ve genel sorunları hakkında yapmış oldukları tespitleri aktararak; Havza'nın gerek tarihi gerek termali gerekse doğası ile bir çok imkana sahip bir ilçe fakat bu potansiyelleri tam anlamı ile kullanamadığını belirterek, "HASTOP olarak ilçemizin kalkınmasına katkı sağlayacak, ilçe insanımızın sosyal ve ekonomik yaşantısını hareketlendirecek ve hayatlarını kolaylaştıracak bazı görüş önerilerimiz ve projelerimizden oluşan bir dosya hazırladık ve sizlere teslim edeceğiz. Sizden talebimiz bu dosya’da bulunan önerilerin dikkate alınması, seçim vaatleri arasına alınması ve ilçemiz için bu projelerin hayata geçirilmesi. HASTOP olarak seçim sonrası süreçte de bu taleplerimizin takipçisi olacağız ve projelerin hayata geçmesi için bizlerde seçilen belediye başkanımıza katkı sunacağız. Yapılan her şey Havza için. Bizler bu bilinç ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

HASTOP olarak tüm vaatlerin takipçisi olacağız

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, burada yaptığı konuşmada Havza OSB hakkında bilgiler vererek; “Bu güne kadar gerek valiliğimiz, gerek kaymakamlığımız gerekse belediyemiz ile uyum içerisinde çalışarak önemli işler yaptık. İnşallah bundan sonrada Havza olarak tüm kurumlarımız ile birlikte aynı ize basarak daha ilerilere gideceğiz. Bizler Havza için her taşın altına elimizi koyacağız. Bunun ile birlikte HASTOP olarak tüm vaatlerin yerine getirilmesi için takipçisi olacağız” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Kayan, Havza için olabilecek her türlü çalışmada yer alacaklarını ifade ederek, “Havza bizim ve önceliğimiz ilçemizin kalkınması.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Uğur Yıldırım ise yapılacak her türlü çalışmada işbirliği içinde olmaktan onur duyacaklarını ifade etti.

HAVZA'NIN TURİZM ALTYAPISINI GÜÇLENDİRECEĞİZ

Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, yaptığı konuşmada, Havza için projelerinin hazır olduğunu söyledi. “Sizlerin bizlere teslim ettiğiniz dosya içerisindeki sorunlar, çözüm önerileri ve projeler bizler için önemli bir kaynak olacak ve ilçemize hizmet için rehber teşkil edecek." ifadelerini kullanarak, Yapılacak işlerde  öneriler halkın daha kaliteli hizmetler alması adına önemli olduğuna dikkat çekerek, "Projelerimiz içerisinde turizmi, sosyal ve ekonomik gelişmeyi hızlandıracak. Sizlerinde ilettiği gibi Turizm altyapısının güçlendirmek adına gerekli adımlar mutlaka atılacak. Yine ilçemizde otopark sorunu var bunun içinde projemiz hazır. Kapalı sebze pazarı ve kapalı hayvan pazarı projelerimiz konusunda sizlerin fikirleri bizler içi n önemli. İnşallah 31 Mart seçimlerinden sonra ilçemize yapılacak olan hizmetler için sizler ile işbirliği içerisinde olacağız ve sizlerden halkımız adına destekleriniz talep edeceğiz.” şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2019, 21:36
YORUM EKLE