Taner Tekin, Kalkanca'da Cumhur İttifak Adayı Erdoğan Tok'a Oy İstedi

31 Mart 2019 yerel seçimleri kapsamında İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok'un Kalkanca programında MHP eski il başkanı Taner Tekin'de vatandaşlara hitap etti.

Yerel Seçim Haberleri 21.03.2019, 00:08 21.03.2019, 01:23
Taner Tekin, Kalkanca'da Cumhur İttifak Adayı Erdoğan Tok'a Oy İstedi

Milliyetçi Hareket Partisi Eski İl Başkanı Taner Tekin; 2023 lider ülke Türkiyesine hep birlikte milli ve yerli bir yönetim oluşturarak kavuşacaklarını belirterek, Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok'a oy istedi.

İlkadım Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok, beraberinde, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Abdullah Karapıçak, MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve MHP eski il Başkanı Taner Tekin Kalkanca Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

BİRLİKTE YOL YÜRÜMEKTEN GURUR DUYUYORUM

Adeta mitinge dönüşen açık hava toplantısında vatandaşlara hitapeden Taner Tekin; "Beka için Milli karar, Cumhur için istikrar " ifadelerini kullanarak, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip erdoğan ve adı gibi Devlet adamı olan ve onunla birlikte yol yürümekten onur ve gurur duyduğumuz Liderimizi Sayın Devlet Bahçeli zillet ittifakına gereken cevabı vermiştir ve vermektedir. Ben inanıyorum ki, bu iki sağduyu sahibi liderin ardından milyonlar yürüyecek, yeneden 2023 lider ülke Türkiyesine hep birlikte milli ve yerli bir yönetim oluşturarak kavuşacağız dedi."

Kalkanca Mahallesi sakinlerinden Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok'a oy isteyen Taner Tekin, 31 Mart'ta bir zafere daha imza atacaklarını söyledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442