Alexa

Taner Tekin, Ülkücü Bir Nefer Olarak Seçim Sathındayız

Cumhur ittifakı kapsamında saha çalışmalarında temposunu artıran Eski Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında seçim sathında olacağını belirtti.

Taner Tekin, Ülkücü Bir Nefer Olarak Seçim Sathındayız

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun eski İl Başkanı Taner Tekin, 31 Mart 2019 seçim çalışmaları kapsamında Cumhur İttifakı çerçevesi içerisinde sahada çalışmalarını sürdürüyor.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin eski genç başkanı taner tekin, Partisi tarafından Cumhur ittifakının diğer ortağı Ak parti il başkanı Hakan Karaduman ile girdiği tartışma neticesinde görevinden alınmıştı. Hemen ardından ise Ak Parti İl Başkanı olan Karaduman'da partisi tarafından görevinden el çektirilmişti.Cumhur İttifakının lehine sahalara inen Taner Tekin, bir nefer gibi çalışmalarına devam ediyor.

Katıldığı açık hava toplantılarında özellikle gençler üzerinde etkisin gösteren Taner Tekin, sorumuz üzerine şöyle dedi:

Bir Ülkücü olarak her zaman liderimizin emrinde olduk. Gerek Ülkü Ocaklarında görev yaptığımız zaman ve gerekse Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev yaptığımız zaman Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği yolda yürüdük. Teşkilatımız her ne görev verdiyse o görevi en iyi şekilde yapmaya çalıştık. Teşkilatımızda bugün hiçbir vasıf taşımayan ancak iyi bir nefer olarak teşkilatımızın aldığı kararla birlikte Cumhur İttifakının zafere ulaşması, güçlü kılınması için üzerimize düşeni yapıyoruz. Birlik ve beraberlik mesajlarını vererek, katkı sağlamaya çalışıyoruz. 31 Mart seçimlerine kadar seçim sathında bulunacağız. Gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cumhur İttifakının başarılı olabilmesi için her zamandan daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Allah izin verirse bunda da başarılı olacağız.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2019, 16:43
YORUM EKLE

banner325