Alexa

TOK, HEPİMİZİN ORTAK PAYDASI SAMSUNSPOR

Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı Erdoğan Tok, Samsunsporlu Aileler Platformu ile bir araya gelerek, Samsunsporlu Aileler Platformu Üyeleri ile birlikte yaşamaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

TOK, HEPİMİZİN ORTAK PAYDASI SAMSUNSPOR

Samsunsporlu Aileler Platformu ile bir araya gelen Cumhur İttifakı Ak Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Samsunspor sevdasını tam da bir maç gününde Samsunsporlu Aileler Platformu Üyeleri ile birlikte yaşamaktan mutluluk duydum” dedi.

Samsunspor İnegölspor maçı öncesi, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Samsunsporlu Aileler Platformu Başkanı Cüneyt Şenkal, İlkadım Belediyesi Meclis Üyeleri, Meclis Üyesi Adayları ve birçok Samsunsporlu vatandaşlar bir araya geldi.

Samsunspor'un şehrin markası olduğunu ifade eden Tok,platform üyelerine teşekkür ederek şöyle konuştu:

"Şehir Samsunsporla seviniyor, Samsunspor'la üzülüyor. Samsunspor bizim için büyük bir sevda. Kırmızı ve beyaz renklerini gönlümüze yazdık. Samsunsporla hüzünleniyor ve mutlu oluyoruz. İyi gün de kötü gün de, yense de yenilse de bir sevdadır Samsunspor. Bu sevdayı tam da bir maç gününde Samsunsporlu Aileler Platformu Üyeleri ile birlikte yaşadık. Hepimizin ortak paydası, şehrimizin markası Samsunsporumuz'a gönül vermiş aileler ile İlkadım'ın büyük ailesini oluşturduğumuz buluşmada bunu çok iyi görüyoruz. Samsunspor bizlere samimi bir aile ortamını oluşturuyor. Bizleri böylesine sıcak bir ortamda ağırlayan ve desteklerini gösteren platform üyelerimize teşekkür ediyor, futbolcularımıza ve maç boyunca heyecanı ve coşkusu dinmeyen taraftarımıza canı gönülden muhabbet ve teşekkürlerimi sunuyorum.” 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 18:30
YORUM EKLE