banner434

banner433

Turgay Şirin, 8 Mart Kadınlar Gününü kutladı

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Turgutlu'da kadınlar günlerini kutladı.

Yerel Seçim Haberleri 08.03.2019, 19:13
Turgay Şirin, 8 Mart Kadınlar Gününü kutladı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilk ziyaretini tekstil firmasında çalışan kadınlara gerçekleştirdi. Ardından, ÇKSM tarafından organize edilen Kadınlar Günü etkinliğine katılan Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin oradan da Turgutlu Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe katıldı.

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe,  MHP Kadın Kolları başkanı Senem Ateş, AK Parti İlçe başkanı Nevin Baş ve Cumhur ittifakı gönüllüleriyle birlikte katıldı. Ardından Avşar mahallesinde bulunan Baggi Tekstil A.Ş.’yi ziyaret etti. Firma sahibi Hasan Keçici tarafından karşılanan ve tekstil firması hakkında bilgi verilen Turgay Şirin, firmada çalışan herkesle tek tek selamlaştı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla firmada bulunan kadın çalışanlara karanfil vererek günlerini kutlayan Turgay Şirin’e çalışanlar yoğun ilgi göstererek teşekkür ettiler.

Turgay Şirin, 500 çalışanıyla yaklaşık 80 ülkeye ihracat yaptıklarını belirten Baggi Tekstil A.Ş. sahibi Hasan Keçeci’ye, Turgutlu ve ülke ekonomisine sağladığı katkıdan dolayı teşekkür etti. Şirin, “İlçemizde işsizliği minimuma indirmek için sürekli olarak çalışmaktayız. Sanayicimizin, esnafımızın ve üreticimizin her zaman yanlarında oluyoruz ve olmaya devam edeceğiz” dedi.

Turgay Şirin daha sonra ise Turgutlu Belediyesi tarafından Atatürk Bulvarı, Eski Belediye binası önünde organize edilen Kadınlar Günü kutlama etkinliğine katılarak çiçek dağıttı.

8 Mart Kadınlar Günün tebrik eden Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin, "Senede bir gün kadınlar gününü kabul etmiyoruz. Kadınlar geleceğimizin mimarı, çocuklarımızın anneleridir. Bir şehre kıymet biçen, renk veren, yol çizen kadındır. Bugün varlıklarıyla hayatımızın her alanında özveri ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımızı bir kez daha anlamamıza ve yaşadıkları sorunlara dikkat çekmeye vesile olacak; aynı zamanda bizleri hayata getiren en değerli varlıklarımıza şükranlarımızı sunacağımız Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Bugüne dek hem anamız, hem kardeşimiz, hem eşimiz hem de çocuklarımız olan her yaştan kadın, Türkiye Cumhuriyeti’nin birer yapı taşı olmuştur. Kadınlar Günü vesilesiyle de güzelliğin, sevginin, hoşgörünün artması dileğiyle, kadına şiddetin uygulanmadığı bir dünyada hep beraber mutlu ve huzurlu yaşamayı temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)