banner434

banner433

Turgay Şirin'den, Turgutlu'da Eski Belediye Başkanlarına Ziyaret

MHP’li Turgutlu Belediye başkan adayı ve Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin, Turgutlu’da görev yapan eski belediye başkanlarına ziyarette bulundu.

Yerel Seçim Haberleri 26.02.2019, 19:54 26.02.2019, 20:02
Turgay Şirin'den, Turgutlu'da Eski Belediye Başkanlarına Ziyaret

Turgutlu’da görev yapan eski belediye başkanlarına ziyarette bulunan Turgutlu Belediye başkanı Turgay Şirin, AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, 22. Dönem Manisa Milletvekili AK Partili Süleyman Turgut, Ülkü Ocakları Turgutlu Başkanı Cemal Gürefe ve AK Parti Turgutlu İlçe Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser ile Turgutlu’da görev yapmış olan belediye başkanlarından Mehmet Tüzel Gökyayla ile Yasin Hoşbilgin’i ziyaret etti.

Gökyayla “Cumhur’un Reisi Kimi İşaret Ettiyse Onu Destekleyeceğiz”

 1984-1989 yılları arasında Turgutlu Belediye Başkanlığı görevini yapan Mehmet Tüzel Gökyayla’ya gerçekleştiren Turgay Şirin, Gökyayla’nın hayır duasını aldı ve çalışmalar hakkında bilgi vererek, Turgutlu tarihi hakkında sohbet etti. Turgutlu’nun eski belediye başkanlarından Mehmet Tüzel Gökyayla “Turgay başkanımız çok güzel hizmetler yaptı. Turgutlu’nun tarihine geçecek işlere imza attı. Bunun da yanında Reis-i Cumhurun Turgay beyi işaret etmesi başkanımızın ikinci dönemini de kazandığının bir işaretidir. Biz kendisinden razıyız tüm desteğimiz ve duamızla arkasındayız. Turgay başkanımız çok nazik ve beyefendi bir insan sürekli olarak bizleri ziyaret ediyor ve istişarelerde bulunuyor. Allah kendisinden razı olsun” dedi.

“Asıl Olan Devletin ve Milletin Bekasıdır”

Mehmet Tüzel Gökyayla’yı ziyaret sonrasında 1994-1999 yılları arasında Turgutlu Belediye Başkanlığı yapan Yasin Hoşbilgin’i ziyaret eden Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye başkan adayı Turgay Şirin, Hoşbilgin’le uzun süre sohbet etti.

Turgutlu’nun eski belediye başkanlarından Yasin Hoşbilgin “Artık partilerimiz arasında ayrı gayrı kalmadı. Asıl olan Devletimizin ve Milletimizin bekasıdır demeli ve 2023 hedeflerine odaklanmalıyız. Biz zaten başkanımızın çalışmalarını ve bu işin ehli olduğunu biliyoruz. İnşallah bu seçimler hayırlara vesile olacaktır” dedi.     

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)