banner434

banner433

Turgay Şirin'e Destek Büyüyor

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Turgutlu Belediye Başkan adayı Turgay Şirin, yerel seçim sürecinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Yerel Seçim Haberleri 10.03.2019, 21:19 10.03.2019, 22:09
Turgay Şirin'e Destek Büyüyor

Turgutlu Belediye başkanı TUrgay Şirin, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında Cumhur İttifakına gönül verenlerle birlikte Cumartesi ve Pazar gününü yoğun bir tempoda geçirdi.

Fatih Küçük Sanayi Sitesinde esnafların düzenlediği kahvaltı programına katılan Turgay Şirin, ardından Derbent Mahallesini ziyaret etti. Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin’e mahalle sakinleri ‘Devletin Bekası İçin, Cumhur İttifakı’ dediler. Havai Fişek ve meşaleler eşliğinde mahalleye giriş yapan Turgay Şirin, kendilerine gösterilen ilgiden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Turgutlu Yaş Sebze ve Meyve Hali esnafı tarafından düzenlenen kahvaltı programı ile buradaki esnafları ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha sonra, Yeniköy, Sarıbey, Akköy, Çampınar, İzzettin, Temrek, Yakuplar, Musalar Yeniköy mahallelerini ziyaret eden Cumhur İttifakı heyeti, vatandaşlara projeler ve neden cumhur ittifakına destek verilmesi konusunda bilgi verdiler.

Sosyal Konutlarda Cumhur İttifakı Sesleri

Albayrak mahallesinde TOKİ Sosyal Konut alanında bulunan vatandaşlarla bir araya gelen Cumhur İttifakı adayı Turgay Şirin’i konut sakinleri davul ve zurnalarla karşıladılar.

Gerçekleştirilen mahalle ziyaretinde AK Parti Turgutlu İlçe başkanı Kazım Dilek, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan, Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe, AK Parti Gençlik Kolları başkanı İbrahim Kayser, AK Parti ve MHP Kadın Kolları başkanları ve üyeleri, Cumhur İttifakı Turgutlu Belediyesi şehir meclisi adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)