banner434

banner433

Turgay Şirin, Kadınlarımıza Güveniyoruz

Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, "Hepiniz şahitsiniz ilçemizdeki değişim ve gelişime. Ana arterlerimiz artık ışıl ışıl. Tuırgutlu’yu köhne karanlıktan aydınlığa çıkardık. " dedi.

Yerel Seçim Haberleri 25.02.2019, 15:28 25.02.2019, 16:29
Turgay Şirin, Kadınlarımıza Güveniyoruz

AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kadın Kolları Teşkilatları ile bir araya gelen Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 5 yıl boyunca yaptığı ve yeni dönemde yapacak oldukları projeleri anlattı.

Seçim sürecimizin en önemli kollarından biri olan kadınlara güveninin sonsuz olduğunu belirten Şirin; "Bizlerin 5 yıllık görev sürecinde her daim desteğini aldığım ve hizmetlerimizi yakinen takip eden kadınlarımızla çok daha güçlüyüz” dedi.

AK Parti İlçe Başkanlığı’nda Milliyetçi Hareket Partisi’nin Kadın Kolları teşkilatı ile bir araya gelen Turgutlu Belediye Başkanı ve adayı Turgay Şirin, AK Parti İlçe Başkanı Kazım Dilek, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sibel Nevin Baş, Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları Başkanı Senem Ateş Yıldız, 22. dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut ve partililerle istişarede bulundu.

ŞEHRİMİZE MAKYAJ YAPIP GEÇMEDİK

 Başkan Şirin burada yaptığı konuşmada, “Bugüne dek temel belediyecilik hizmetlerimizi eksiksiz yerine getirerek, büyük çevresel yatırımlarımızla üzerine katarak çok şükür bugünlere geldik. Turgutlu hemşerilerimize dokunan hizmetlerimizde hiçbir zaman hız kesmedik. 2014 yılı öncesi 22 mahalleye götürülen hizmetler bizlerle birlikte 61 mahalleye ulaştı. Durmadık, en ücra noktaya dek hizmet götürdük. Bugün geçmişte hayal dahi edilemeyen Alparslan Türkeş Köprülü Kavşağı’nı ilçemize kazandırdık. Şehrimize makyaj yapıp geçmedik" dedi.

HEPİMİZ TURGUTLUYUZ

Alt yapıda ciddi yatırımla ilçeyi sağlıklı suya kavuşturduklarıne herkesin şşahit olduğunu belirter Turgay Şirin, "ilçemizdeki değişim ve gelişime. Ana arterlerimiz artık ışıl ışıl. Tuırgutlu’yu köhne karanlıktan aydınlığa çıkardık.  Kurumlar arası işbirliğimizin meyvelerini topladık. Yol çalışmalarında biraz sıkıntı çekmiş olabiliriz ama 150’ye yakın cadde ve sokağımızı sil baştan yeniledik ve yenilemeye devam ediyoruz. Hep söyledik yine söylüyoruz ‘Gelecek Seçimler İçin Değil Gelecek Nesiller İçin Çalıştık’ ve çalışmaya devam ediyoruz. Bizler sadece seçim yaklaştı diye cenazelere ve düğünlere giden insanlar değiliz. Ben 2014 yılında bu yana zamanım oldukça cenazelere katıldım insanların acısını paylaştım. Fırsat buldukça düğünler, cemiyetlere katılarak mutluluklarına ortak oldum ve halen daha katılmaya devam ediyoruz. Bu seçim sürecine has bir olay değil. Biz biriz ve hep birlikte Turgutlu’yuz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)