banner434

banner433

Turgutlu Cumhur İttifakı Adayı Şirin Esnafla Bir Araya Geldi 

Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı ve Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde çalışmalarına hızlı başladı.

Yerel Seçim Haberleri 25.02.2019, 16:12 25.02.2019, 16:28
Turgutlu Cumhur İttifakı Adayı Şirin Esnafla Bir Araya Geldi 

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı ve Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

AK Parti Turgutlu İlçe Başkanı Kazım Dilek, Milliyetçi Hareket Partisi Turgutlu İlçe Başkanı Gürhan Bostan, 22. Dönem Manisa milletvekili Süleyman Turgut ve Ülkü Ocakları Başkanı Cemal Gürefe ile birlikte ilk olarak Altay Mahallesi’nde esnaflar ile bir araya gelen Başkan Şirin, daha sonra Küçük Sanayi Sitesi ile Erbiller Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret etti.

Burada esnafların yoğun ilgisiyle karşılaşan Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, “Haftanın ilk iş gününe esnafımızla birlikte ‘bismillah’ diyerek başladık. Değerli hemşerimizle 5 yıllık görev süremiz boyunca ilçemize kazandırdığımız hizmet ve yatırımlarımızı konuştuk. Başta geçen yıllarda bir çok kez ölümlü ve maddi hasarlı kazalara sahne olan e-96 karayolu üzerinde kanayan yaraya neşter olan Alparslan Türkeş Köprülü Kavşak Projemiz olmak üzere tüm kazanımlarımızı masaya yatırdık. Manisa Büyükşehir Belediyemiz’in finansmanıyla hayata geçen kavşağın yan yollarının açılışını Allah nasip ederse önümüzdeki Pazartesi günü gerçekleştireceğiz” dedi. 

KSS Su Baskınlarından Kurtuldu 

Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi’nde yapmış oldukları çalışmalardan söz eden Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin, “Esnafımız buradaki çalışmalara hakim. Ancak bir kez daha ifade etmek istiyorum. Geçmiş yıllarda yaşadıklarımızı da hatırlayalım. En ufak yağışta burada biriken yağmur suları çileye dönüyordu. Burada MASKİ marifetiyle yapmış olduğumuz alt yapı çalışması ile artık su baskınları ve taşkınlar yaşanmıyor. Bu sıkıntıyı çok şükür kalıcı bir şekilde ortadan kaldırdık. Çalışmalarımız elbette hız kesmeden devam edecek. Bugüne kadar kazandırdıklarımızın Turgutlu halkımıza ve sanayi esnafımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Orhan sangurlu 3 yıl önce
Çorum türkiye