banner434

banner433

Turgutlu'da Cumhur İttifakı Galip Geldi

Cumhur İttifakının Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Turgutlu’da Cumhur İttifakının birlik ve beraberliğine sahne olan etkinliklerin devam ettiğini söyledi.

Yerel Seçim Haberleri 17.02.2019, 23:56 18.02.2019, 01:23
Turgutlu'da Cumhur İttifakı Galip Geldi

AK Parti İlçe Gençlik Kolları Teşkilatı ile Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği halı saha dostluk maçına katılan Turgutlu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin, organizasyonda emeği geçen herkesi teşekkür ederek kutladı. Başkan Şirin, “Bu gece maçın kazananı Cumhur İttifakı ve elbette sağduyunun birlikteliği oldu” dedi. 

AK Parti İlçe Gençlik Kolları ile Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatı, Atatepe Tesisleri Halı Sahası’nda düzenledikleri dostluk maçına Cumhur İttifakı Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin’in de katıldı. Yapılan etkinliğe, AK Parti, 22. Dönem Manisa Milletvekili Süleyman Turgut, AK Parti Gençlik Kolları Teşkilat Başkanı İbrahim Kayser, Ülkü Ocakları İlçe Teşkilat Başkanı Cemal Gürefe ve Turgutluspor Başkanı Hakan Sezer, Selvilitepe Mahalle Muhtarı Sait Kaya da katıldı.

Birlik ve beraberlik atmosferinde gerçekleşen karşılaşmada sahaya inen Başkan Şirin,Cumhur ittifakına destek veren herkese destek vererek şunları söyledi: 

RENKLERİMİZİN ÖNEMİ YOK

Arif Alan kardeşimizin öncülüğünde teşkilatlarımızın düzenlediği bu güzel etkinlik, havanın soğuğunu kıran kucaklaşmamızla, sahada fırtına gibi esen dostluk karşılaşmasına döndü. Cumhur İttifakı’nın bir araya getirdiği bu güzel atmosferin devamını temenni ediyorum. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin, ülkemizin, devletimizin bekası için bir araya gelerek başlatmış oldukları Cumhur İttifakı’na gönülden destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu gecenin de kazananı sağduyunun birlikteliği oldu. Renklerimizin önemi yok, biz biriz ve birlikteyiz. Allah’ın izni ve inancımızla birlikte olmaya da devam edeceğiz” dedi.

İşadamı Arif Alan tarafından kendisine takdim edilen özel hediyenin memnuniyetini yaşayan Başkan Şirin, emeklerinden dolayı herkesi kutladı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)