Alexa

Zihni Şahin'den Yeni Mahalle'de Muhteşem Miting

Yeni Mahalle'de miting havasında gerçekleşen açık hava toplantısında Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "Partisine bakmadan herkesin başkanı olacağım" dedi

Zihni Şahin'den Yeni Mahalle'de Muhteşem Miting

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, Yeni Mahalle'de sevgi gösterileriyle karşılandı.Yeni Mahalle sakinlerinin ellerinde Türk bayraklarıyla karşılanan Şahin; "Atakum'u kardeşçe, hep birlikte yöneteceğiz. Herkesin başkanı olacağım" ifadelerini kullandı.

Beraberinde Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile MHP Atakum İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu ile birlikte Yeni Mahalle'ye gelen Zihni Şahin, Yoğun tezahüratlar eşliğinde vatandaşlara hitap etti. Başkan Şahin, önemli projelerini anlatarak, Yeni Mahalle sakinlerinden destek istedi.

Birlikte yönetim anlayışımızı ortaya koyduk.

"Şu Yeni Mahalle'nin güzelliğine bakın? Sizlerin bu coşkusu, heyecanı bizleri daha da azimlendiriyor. Rabbim aşkımızı, heyecanımızı, dirlik ve birliğimizi daim kılsın." ifadeleriyle sözlerine başlayan Zihni Şahin; "Bugüne kadar Atakum için hedeflerimizi ve yapacağımız projeleri halkımızla paylaştık. Halkımızın görüşlerini aldık. Birlikte yönetim anlayışımızı ortaya koyduk. Hedeflerimizin, projelerimizin ve birlikte yönetim anlayışımızın hemşehrilerimiz tarafından tasvip edildiğini gördük. Bundan çok büyük mutluluk duyuyor ve halkımıza çok teşekkür ediyorum. 31 Marttan sonra hep birlikte kollarımızı sıvayacak ve hedeflerimize ulaşmak için projelerimize başlayacağız. Bu hedeflere birlikte yürüyecek ve birlikte başaracağız" dedi.. 

"Her partiye oy vermiş insanımızın başkanı olacağım"

Kavgayı değil sevgiyi esas aldıklarını belirten Zihni Şahin; "Biz ayrımcılığı değil birleştiriciliği esas alıyoruz. Biz ben yaptım olduğu değil, istişare ve birlikte yönetimi anlayışını esas alıyoruz. Atakumumuzda projelerimizi bu düşünceler içerisinde hayata geçireceğiz. Atakum ulaştığı hedefleriyle dünyanın tanıdığı uluslararası standartlarda bir şehir olacaktır. Her partiye oy vermiş insanımızın başkanı olacağım çünkü Atakum’un geleceği ideolojik anlayışta değildir. İnsanlarımızın geleceği turizm, ekonomik canlanma, kültür ve sanat, eğitim, bilimdedir. Hiç birimizin ideolojik anlayışlarını Atakuma dikte ederek, Atakumumuzun geleceğini mahvetmek hakkı yoktur." dedi.

ZİHNİ ŞAHİN: ATAKUM TURİZM ŞEHRİ OLACAK

Atakum, harika sahilleri ve doğası ile büyük turizm potansiyeline sahip olduğunu ifade ederek projelerini sıralayan Şahin konuşmasını şöyle tamamladı; "Dev Akvaryum, Atakum Feneri, Kocadağ tesisleri, kültür kompleksi, ulusal ve uluslararası kültür ve sanat faaliyetleri, festivaller, akıllı ulaşım uygulamaları, çevrecilik anlayışımız, konaklama tesisleri, şehir planlarımızda oluşturacağımız turizm alanları ile bu potansiyeli harekete geçireceğiz. Atakum Samsun’umuzun kalbidir, turizmin de kalbi olacaktır.Bu durum kentteki iş imkanlarını, ekonomik kalkınma ve canlanmayı artıracaktır. Böylece her Atakumlu kazanan olacak."

KAPSAMHABER

YORUM EKLE