Zihni Şahin'den Samsunspor'a Müjde!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin'i ziyaret eden Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık ve Yönetim Kurulu üyelerine müjde verdi.

Yerel Seçim Haberleri 08.02.2019, 15:08 08.02.2019, 19:56
Zihni Şahin'den Samsunspor'a Müjde!

"Samsunspor'umuzun altyapı tesisleşmesi konusundaki çabası her türlü takdirin üzerinde. Bizden istenilen saha ile ilgili gerekli mutabakata varıldı" müjdesini veren Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, "Bizim için, kulübümüz için, Samsunumuz için büyük önem verdiğimiz bir projede dev bir adımı atmak üzereyiz." ifadelerini kullandı.

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı İsmail Uyanık ve Yönetim Kurulu üyeleri, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın AK Parti'den Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Şahin, Samsunspor Kulübü'nün yapmayı planladığı altyapı tesislerinini yeriyle ilgili önemli açıklamada bulunarak, "Büyükşehir'den istenilen alan ile ilgili gerekli mutabakata varıldı" müjdesini verdi.

SAMSUNSPOR SEVDALISI'

Zihni Şahin'i, "Gerçek bir Samsunspor sevdalısı" olarak nitelendiren Başkan Uyanık, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine getirildiği andan itibaren daima Samsunspor'un yanında olan değerli başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisine Atakum Belediye Başkanlığı yolunda da başarı diliyoruz" dedi.

Mutabakata vardık

Samsun-Ordu karayolu üzerindeki Petrol Ofisi Dolum Tesisleri arkasına yapılacak altyapı tesisleri konusunda proje de tüm hatlarıyla gözden geçirilirken konuyla ilgili açıklamada bulunan Başkan Zihnri Şahin, "Samsun'da çocuklarımızın, gençlerimizin alkol, sigara, uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan kurtulup spora yönlenmesi adına Samsunspor Kulübü'nün attığı bu adımı çok ama çok önemsiyoruz. Samsunspor'umuzun öncülüğünde gerçekleştirilecek spor altyapı tesisleri, geleceğimiz olan çocuklarımız için mükemmel bir ortam sağlayacak. Bu tesislerin gerçekleştirilmesi için istenilen mülkiyeti Büyükşehir'e ait alanın altyapı tesisleri için tahsisine yönelik izlenilecek yol konusunda mutabakata vardık. Bu konuyu şubat ayının sonuna kadar sonlandıracağız" şeklinde konuştu.

UYANIK'TAN TEŞEKKÜR

Başkan Zihni Şahin'in açıklamları üzerine yeniden söz alan Başkan İsmail Uyanık ise, "Bizim için, kulübümüz için, Samsunumuz için büyük önem verdiğimiz bir projede dev bir adımı atmak üzereyiz. Söz konusu sahayı imar mevzuatına ve standartlara uygun bir şekilde başta çim sahalar olmak üzere altyapı tesisleriyle donatmak istiyorduz. Başta Zihni başkanımız olmak üzere bu büyük projeye katkı sağlayacak herkese şimdiden teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorumlar (0)