15 Temmuz öncesi Jandarma Alay Komutanından anlamlı ziyaret

Manisa İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Erhan Can, Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesini ziyaret etti.

Yerel 09.07.2019, 00:26 09.07.2019, 00:35
15 Temmuz öncesi Jandarma Alay Komutanından anlamlı ziyaret

Manisa İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Erhan Can, yaptığı konuşmada: ‘Başta Başkanımız Ümit Taydaş’a bizi ağırladığı için teşekkür ederim. Yaklaşan 15 Temmuz tarihi uzantısında tüm Şehitlerimizi rahmetle anıyor, Gazilerimize sağlıklı bir yaşam diliyorum. Sizlerin emrinde olduğumuzu ifade ediyorum. Yaptığınız kahramanlıklar ve vatana hizmetiniz asla unutulmayacaktır. Sizleri seviyoruz ve her türlü ihtiyacınızda yanınızdayız’ dedi.

Türkiye Harp Malûlü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şubesi Başkanı Ümit Taydaş ise: ‘Sayın Komutanım Şehitlerimize, Gazilerimize gereken önemi vermenizin yanısıra hassas düşünerek bizleri yalnız bırakmamanız tarafımızca ziyadesiyle memnuniyetle karşılandı.15 Temmuz 2016 tarihinde hain darbe girişimi yaşanmıştı. Bir daha Ulusumuzun böyle bir kalkışmayla karşı karşıya kalmaması yanı sıra terörle mücadelede son terör örgütü mensubu etkisiz hale gelinceye kadar terör örgütleriyle mücadelenin kararlılıkla sürmesi gerektiğine inancımız tamdır. Ziyaretiniz için size çok teşekkür ediyorum.

Şehitlerimize, Gazilerimize sahip çıkmak vatana sahip çıkmaktır. Siz tam anlamıyla bunu yapıyorsunuz. Teşekkürler’ diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Gazi 78 3 yıl önce
Manisa İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Erhan CAN dan Anlamlı Ziyaretinden Dolayı Teşekkür Ederim.